Nivea Soft Nemlendirici

Nivea Soft Nemlendirici El ve Vücut Kremi 100 ml

İçeriğindeki jojoba yağı ile cildi besleyen el, yüz ve vücud nemlendiricisi E Vitaminiyle cildin doğal yapısını kurumaya karşı korur. Su bazlı haifi formülüyle kolayca cilt tarafından emilir, anında ferahlık hissi verir.

İçeriğindeki jojoba yağı ile cildi besleyen el, yüz ve vücud nemlendiricisi E Vitaminiyle cildin doğal yapısını kurumaya karşı korur.

Su bazlı haifi formülüyle kolayca cilt tarafından emilir, anında ferahlık hissi verir.

Salve Kayısı Kremi

İnsanların yaklaşık %14'ü kuru ciltlidir. Kuru ciltlerin çok az yağı ve nemi vardır. Bu durum cildin koruyucu fonksiyonunu yerine getiremez hale gelir, direnci ve esnekliği azalmıştır, dış ve iç zorlamalara karşı aşırı derecede hassastır ve erken yaşlanmaya eğilimlidir.

Salve Kayısı Krem, cildi nemlendirerek ve besleyerek daha uzun süre genç görünmesine yardımcı olur.

Genel olarak çoğu insanın cildi yaşlandıkça kurur. Bu durum, cildin kendini yenileme yeteneği ve cilt yağı üretimi yaşla birlikte azaldığı için çok normaldir. Cildimizin doğal hidrolipidik tabakası daha da incelir ve zarar verici dış ortam etkilerine karşı daha narin bir hal alır.

Salve Kayısı Kremi, nem dengeleme özelliği, uzun süreli etkisi ve hoş kokusuyla, kuru ciltlerde etkili bir bakım kremidir. Cilt uygun temizleyiciyle temizlendikten sonra gün boyu uygulanır.

Yan Etkileri :

Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp