miyom tedavisi istanbul

Miyom Tedavisi


Miyom tedavisi için neler yapılmalı? Sorusuna yanıt olarak miyom tedavisi için şifalı bitkiler ve miyom tedavisi hakkında faydalanacağınız bilgiler bu makalede yer almaktadır.

Bitkisel Miyom Tedavisi

Bitkisel miyom tedavisi,miyom hastalığının tedavisine yardımcı bitkisel tedavi kürü hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Miyom rahatsızlığının bitkisel tedavisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki makalemize mutlaka göz atmanızı öneririz.

Ahmet Maranki Miyom Hastalığının Tedavisine Yardımcı Bitkiseş Kürü ;

Malzemeler:
* Aslan pençesi
* Civan perçemi
* İsteğe göre bal

Hazırlanışı:
Yarım litre suyun içerisinde bir tutam aslanpençesi ilave edin.Belirli bir müddet kaynatıldıktan sonra.Ilımaya bırakılır.Daha sonra isteğe göre bal ile tatlandırılarak her sabah içilir.

Akşamları ise yukarıda anlatılan kürden farklı olarak aslanpençesi yerine civanperçemi kullanarak yapın ve sadece akşamları için.
20 gün boyunca her sabah aslanpençesi kürü ve her akşam civanperçemi şeklinde aralıksız uygulayın.20 gün sonunda bir hafta ara verin ve bir 20 gün gün daha uygulamaya devam edin.Bu şekilde hem miyoz, menepoz gibi kadın odaklı sorunlarınıza çare bulurken hemde bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlamış olacaksınız.


SENDE YORUM YAP!

Whatsapp