Mehmet Müderrisoğlu Krem

Mehmet Müderrisoğlu Krem :

Sıkılaştırıcı yüz kremi su ve yağ deri yaşlanma belirtileri ile mücadele edebilir çeşitli malzemelerle birlikte bir emülsiyonudur. Bir krem olarak kalifiye bir losyon aksine için, karışım yüzde 75 su ve 20 yüzde 30 petrol, emülgatörler farkı oluşturan ile 60 içermelidir.

Deri yaşlanması, ancak yüksek yağ içeriğinden çoğu faydaları kuruluğu önemli bir sebebi sarkma ve kırışıklıklar çok görünür çünkü.cilt yaşı, birçok değişiklikler meydana gibi.

Cilt güneşe maruz kaldığında da inhibe hücre döngüsü tarafından cilde zarar verirler serbest radikallere maruz kaldığında hangi kuruluk ve renk değişimine neden olur. kollajenin vücudun üretim ve elastin yavaşlatmak ve cilt elastikiyetini kaybeder, çizgiler sonuçlanan ve sarkma.

Durgun dolaşım sarkma da katkıda kas tonusu, kaybına neden olur. Orada hangi bir sıkılaştırıcı yüz kremi cildi etkileyen çeşitli yollar, ve sonuçları genellikle 4-8 hafta içinde görülebilir, tedavi durdurulur kez etkiler genellikle son olmamasına rağmen.

Kaliteli bir sıkılaştırıcı yüz kremi serbest radikallere cildi korumak antioksidanlar içerir. Serbest radikaller her yerde, içinde ve dışında beden, fakat serbest radikal hasarı çoğunluğu güneş maruziyeti ve sigara neden olmaktadır.

"Hücre döngüsü yavaşlar elektronlar, çalarak Serbest radikaller zarar cilt hücrelerini. Antioksidanlar serbest radikalleri yeteneğini bunu engeller. Antioksidanlar yaygın bir sıkılaştırıcı yüz kremi E (tocopheryl asetat), koenzim Q10 (CoQ10), askorbil palmitat ve alfa lipoik asit vitamini içerir bulundu.

Doğal cilt sıkılaştırıcı krem

Salatalığın ve domatesin içeriğinde cildinizi sıkılaştırıcı, temizleyici, nemlendirici ve bakteri giderici maddeler bulunur. Bu sebeple ikisi de özellikle yağlı ciltler için iyi bir yardımcıdır.

Cilt sıkılaştırıcı krem için : Eğer yaşınız otuzun üzerinde ise bu kremi 15 günde bir uygulamanız faydalı olacaktır. Yarım salatalık ile bir adet domatesi blendırdan geçirerek iyice ezin.

Bir su bardağı yoğurt ile karıştırdıktan sonra yüzünüze ve boynunuza maske olarak uygulayın. Beş dakika etki etmesini bekleyin.

Eğer cildiniz aşırı sivilceliyse bu uygulamayı haftada 1-2 kere yapın.

Ancak, eğer bu kremi kendiniz yapmak istemiyorsanız, sitemizde satılan %100 bitkisel ürünleri inceleyebilirsiniz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp