Masaj Yağı Afrodizyak

Masaj Yağı Afrodizyak :

Afrodizyak masaj yağları,afrodizyak etkisi sayesinde rahatlamayı sağlayan bu ürünler cinsel ilişki öncesinde karşı cinse uygulanması durumunda cinsel ilişkide performansı artırır.Afrodizyak masaj yağları kişileri seksüel olarak tatmin etmeyede yarar.Afrodizyak masaj yağlarını cinsel ilişkiden hemen önce denenmesi çiftlerin cinsel yaşantıları açısından oldukça etkili bir üründür.

Afrodizyak Masaj Yağları Özellikleri İsim ve İçerikleri;

Otacı Aromaterapi masaj yağı-Egzotik

Bileşimi:Kayısı Çekirdeği, Ceviz, Susam, Zeytin, Heliantus, Ylang ylang, Sandal Ağacı, Zencefil, Paçuli, Sedir Yağları ve E Vitamini.

Sunum Şekli: 150 ml şişede

Özellikleri:

-Otacı Aromaterapi Masaj Yağı-Egzotik, vücut, zihin ve ruh uyumunu sağlayan, egzotik karakterli aromatik yağlar ile cildi besleyen , nemlendiren vitamin ve bitkisel yağlar içerir.

-Tüm vücuda , özellikle uyku öncesinde masaj yapılarak uygulanır.

Otacı Aromaterapi masaj yağı-Canlandırıcı

Bileşimi: Kayısı Çekirdeği, Tatlı Badem, Buğday Tohumu, Ceviz, Susam, Zeytin, Heliantus, Fesleğen, Sedir, Sardunya, Limon Yağları ve E Vitamini.

Sunum Şekli: 150 ml şişede

Özellikleri:

-Otacı Aromaterapi Masaj Yağı-Canlandırıcı,cilde taze ve pürüzsüz bir görünüm veren aromatik yağlar ile cildi besleyen ,nemlendiren, yenileyen vitamin ve bitkisel yağlar içerir.

-Kuru ciltlerin günlük bakımında ,güneş banyosu sonrasında ,tüm vücuda ve yüze uygulanan masajlarda kullanılır.

Otacı Aromaterapi masaj yağı-Isıtıcı

Bileşimi: Kayısı çekirdeği,Ceviz ,susam,zeytin, heliantus,defne yaprak,karanfil,nane, okaliptus yağları ve E vitamini

Sunum Şekli: 150 ml şişede

Özellikleri:

-Otacı Aromaterapi Masaj Yağı-Isıtıcı, vücutta esneklik ve rahatlama sağlayan ısıtıcı etkili aromatik yağlar ile cildi besleyen, nemlendiren vitamin ve bitkisel yağlar içerir.

-Spordan sonra ,tutulan adalenin rahatlatılmasında masaj yapılarak uygulanır.

Otacı Aromaterapi masaj yağı-Rahatlatıcı

Bileşimi: Kayısı Çekirdeği, Ceviz, Susam, Zeytin, Üzüm Çekirdeği, Heliantus, Lavanta, Turunç, Bergamut, Sardunya Yağları ve E Vitamini.

Sunum Şekli: 150 ml şişede

Özellikleri:

-Otacı Aromaterapi Masaj Yağı-Rahatlatıcı, moral ve rahatlık hissi veren , stresten arındıran, yatıştırıcı etkili aromatik yağlar ile cildi besleyen, nemlendiren vitamin ve bitkisel yağlar içerir.

-Tüm vücuda masaj yolu ile uygulanır

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp