Kurban Bayramı Turu

Kurban Bayramı Turu

Kurban Bayramı Tatilini Turlarda Geçirmek İsteyenlerin Sayısı Son Zamanlarda Artmakta.Bizde Sizler İçin En Güzel ve En Uygun Tatil Turunu Araştırdık.

1. Gün İSTANBUL-AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC671 sefer sayılı 10:20 uçağı ile Amsterdam‘a uçuş. Yerel saat ile 13:00‘da varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

2. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra Marken & Volendam turu (50 Euro) veya Grand Holland turuna (80 Euro) katılma imkânı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

Marken & Volendam Turu: 50 Euro_kişi başı

Grand Holland Turu: 80 Euro_kişi başı

3. Gün AMSTERDAM-KÖLN-LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltının ardından Köln‘e hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln‘de görülecek yerler arasındadır. Ardından Lüksemburg‘a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele yerleşme. Geceleme otelinizde.

4. Gün LÜKSEMBURG-PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Paris‘e hareket ediyoruz. Paris‘e varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon‘un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

5. Gün PARİS

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre ressamlar tepesi, tekne ile Seine Nehri gezisi ve Eiffel kulesi turuna katılabilirler (70 Euro). Akşam isteyen misafirlerimizle ekstra Paris by night (20 euro)ve dünyaca ünlü Lido Show (125 Euro). Geceleme otelinizde.

Seine Nehri gezisi ve Eiffel kulesi Turu: 70 Euro_kişi başı

Paris by night: 20 Euro_kişi başı

Lido Show: 125 Euro_kişi başı

6. Gün PARİS

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler (90 Euro).Geceleme otelinizde.

Disneyland Turu: 90 Euro_kişi başı

7. Gün PARİS-BRÜKSEL

Sabah kahvaltının ardından Brüksel‘e hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (35 Euro). Ardından panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

Bruges Turu: 35 Euro_kişi başı

8. Gün BRÜKSEL-ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer ve Pegasus Havayollarının PC 802 seferi ile 13:45‘te İstanbul‘a uçuş ve yerel saat ile 18:10‘de Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp