Kulak Kıllarından Kurtulma

Kulak Kıllarından Kurtulma

Kulak Kıllarından Kurtulma hakkında bilgiler


Günümüzde artık bir çok erkek kulak bölgesinde çıkan kıllardan kurtulmak için lazer epilasyondan yararlanmakta.Kulaklarınızdaki kıllardan lazerle de kurtulabilirsiniz.Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.


Kulak Kıllarından Nasıl Kurtulurum?

Günümüzde artık bir çok erkek kulak bölgesinde çıkan kıllardan kurtulmak için lazer epilasyondan yararlanmakta. sizlere bugün Lazer ile kulak kıllarından nasıl kurtuluruz kısaca açıklamak istiyoruz.

Kulakda kıl problemi erkeklerin daha sık olarak karşılaştığı bir sorundur. Hiçbir erkek kulağındaki kılların çevresi tarafından fark edilmesini istemez

Kulakda kıl problemi erkeklerin daha sık olarak karşılaştığı bir sorundur. Hiçbir erkek kulağındaki kılların çevresi tarafından fark edilmesini istemez ve hiçbir kadın erkeklerdeki kulak kıllarını çekici bulmaz.

Kulak kıllarından kurtulmanın en etkili yöntemlerinden birisi lazer tedavisidir. Bu tedavi yöntemi ile kulak kıllarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz ve bu kılların büyük bir bölümünde tekrar büyüme gerçekleşmez.

Lazerle kıl tedavisi oldukça yeni bir tedavi yöntemidir ve günümüzde hala yaygın olarak kullanılmamaktadır. Lazer tedavisinin fiyatları biraz pahalı olmakla beraber tedavi kıllardan ömür boyu kurtulmanızı sağlayacaktır. Tıraş ve ağdanın tersine lazer tedavisi ile kıllar kökten ve tamamen ortadan kaldırılır.

Lazer tedavisi yaptıran birçok kişi kıllarında %50 ile %80 arasında bir azalma olduğunu gözlemlemektedir. Bu durum kişiden kişiye değişiklik göstermekle beraber birçok durumda tedavi gören kişi kılların çoğunda tamamen kurtulmaktadır. Kadınlar arasında oldukça popüler olan lazer tedavisi yavaş yavaş erkekler arasında da yaygınlaşmaya başlamıştır. Erkekler özellikle yüz kılları ve kulak kıllarından kurtulmak için bu yönteme başvurmaktadır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp