Kulak Çınlaması Bitkisel Tedavi

Kulak Çınlaması Bitkisel Tedavi

Kulak Çınlaması Bitkisel Tedavi hakkında bilgiler

İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması (Tinitus) şikayeti olanların, halk arasında çerez olarak adlandırılan fındık,fıstık,ceviz,ayçekirdeği ya da kabak çekirdeği tüketmekten uzak durmaları gerektiğini söylüyor.Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

KULAK ÇINLAMASI İÇİN BEYAZ LAHANA KÜRÜ-BİTKİSEL TEDAVİ
Beyaz Lahana Kürü :

Kaynamaya başlayan yarım litre suya 6- 7 tane beyaz lahana yaprağını koyarak 10 Dakika ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişiriniz.
Elde edilen suyu sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer su bardağı için ve bu işleme toplam 5 gün devam edin.
Bu kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın. 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın. Böylece 15 günlük kür tamamlanmış olmaktadır.
Aynı zamanda Toksin atıcı ve bağırsak kanserini önleyici bu 10 günlük kürü, 1 yıl boyunca 3 ya da 4 kez yapmak en doğrusudur.

Bunun dışında ; Kesinlikle yüksek seste müzik dinlenlemeyin ve kahve içmemeye de özen gösterin. Uykusuzluğun ve yüksek kolestrol içeren beslenme şeklinin tinitusu tetiklediğini unutmayın. Beyaz lahana kürünün ardından uygulanacak olan 10 günlük U-vitamini (sıvı halde) tinitusun tamamen ortadan kalkmasında önemli rol oynayacaktır.

Yorumlar

 • öm** Bat**
  4 yıl önce
  hocam bir yildir kulak cinlamsi ve isitme kaybi var sag kulagimda gitmedim doktor kalmadi hepside gec kalmisin diyor tedaviye yapcak bir yok diyor runtgenler emarlar cektim hepsi temiz ama cinlama isitme kaybi var ne yapabilirim saygilarimla
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   Kulak kanalının içinde bulunan bezler, serumen denilen kulak kirini üretir. Serumen denilen bu kir, toz ve diğer maddelerin kulak zarına ulaşmalarına engel olmaya çalışır. Biriken kir, kurur ve üzerine yapışan pisliklerle birlikte dışarı çıkar, bazı durumlarda vücut onu dışarı atmadan çok hızlı birikir, bunun sonucunda işitme kaybı, kulağın tıkanması gibi his ve kulak ağrısı oluşur. Bitkisel tedavi için linki tıklayınız.
 • Met** Ay*
  4 yıl önce
  merhabalar hocam inanın şu an bile sağ kulağım vu vu vu diye ses çıkarıy.dr gittim vasoserc biddiye bi ilaç verdi kullanıyum ama yan etkisi çok bende sersem gibiyim bilincim bile kayboluy.şimdiden tşk ederim
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   Kulak çınlaması, yaş ve cinsiyet gözetmeksizin toplumun yüzde 10-15’inde görülüyor. Sürekliliği halinde uykusuzluk, sinirlilik, huzursuzluk ve bazı klinik depresyonlara neden olabilen, bir rahatsızlıktıt. bizdeki bitkisel ürünler için linki tıklayınız. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp