Küçük Gögüs

Küçük Gögüs

Küçük Gögüs

Küçük Göğüs Büyütme Yöntemleri, Tıbben ve Doğal Yollarla Küçük Göğüsleri Büyütme, Masajla Küçük Göğüsleri Büyütme...

Küçük Göğüs Büyütme YöntemleriTıbben küçük göğüsleri büyütmenin iki yöntemi vardır.

1. Ameliyat ile büyütme (slikon taktırma) en etkili yöntemdir.

2. Doğal ama zararlı yöntemler (östrojen hormonu artırıcı ilaçlar ve gıdalar) çok etkisiz yöntemlerdir ve göğüste büyüme sağlıyorsa meme kanseri riski çok çok artmış demektir.

Göğüslerin masaj ile büyütülmesi mümkün değildir. Masaj yaparak sadece göğüslerinizdeki sarkmayı önlemiş, dikleştirmiş olursunuz.

  • Bebek Yağı: Hergün sabah ve akşam düzenli olarak bebek yağıyla 5 dakika kadar göğüslere masaj yapılır. Bu işlemle ile göğüslerinizdeki sarkma azalır ve sıkılaşma, dikleşme olur.
  • Kara Üzüm Çekirdeği : Östrojen hormononu artırarak göğüslerin büyümesini sağlar. Ancak çok etkisiz yöntem olmasına karşın, hormon dengesini bozarak meme dokusunda kanser gelişimine neden olabilir. Kesinlikle kullanılmaması gerekir.
  • Çörekotu Yağı: Her gün düzenli olarak iki göğüse sürülür ve yağ tamamen emilene kadar masaj yapılır. Bu işlemle ile göğüslerinizdeki sarkma azalır ve sıkılaşma, dikleşme olur.


Göğüs Jimlastiği Yapmak:

Göğüs geliştirici hareketler ile memelerinizin altındaki kasları geliştirerek 2 bedene kadar büyütmeniz mümkün (şınav çekmek, kolları önden arkaya, arkadan öne doğru dairesel hareketlerle çevirmek gibi). En zararsız ve etkili yöntemlerden biridir ancak çok zahmetlidir ve jimlastik bırakıldığında zaman içinde tekrar eski haline döner. Örnek olarak erkeklerin vucut geliştirme yöntemiyle göğüslerini 2-3 kat büyütmesini gösterebiliriz.

Dikkat:

Östrojen hormonunun tıbben göğüs büyüttüğü varsayılır ancak östrojen hormonunun artışına neden olmak meme kanseri riskini artırır. (Çeşitli bitkiler östrojen hormonunu artırabilir.)

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp