Korse Erkek

Korse Erkek :

Parafinli Korse Ürün Özellikleri:

Yüzü(Helenca)poliamid olup,terin vücuttan emilmesini sağlar.Parafinlenmiş özelliğinden dolayı terlemenin daima olmasını sağlayıp vücut sıcaklığını muhafaza eder.Korsenin dış kısmı yüzü ile aynı olup ikinci kısımda oluşan teri emerek selülitin yok olması işlemini tamamlayarak zayıflamanızı sağlar.

Paçalı,Kilodlu,Skandal olmak üzere üç modeldir.Ayrıca her modelin yedi ayrı boyu (bedeni) vardır. Skandal model korse erkekler içindir.Korseler gece yatarken çıkartılır gündüz çıplak tene giyilir.

Genel Degerlendirme:

Selülit özellikle vücudun karın,kalça,baldır kısımlarında gelişme gösterir.Doğum evveli ve sonrası ayrıca bütün organ düşüklüğü ve fıtık vakalarında tam anlamıyla tedavi edicidir.Bu korseyi kullanmaya başladığınız anda derinin üzerinde yağdan oluşmuş olan tabaka incelecek ve yok olacaktır. Parafinli korsenin en önemli özelliği her gün giyilmesidir.

Tanagra Erkek Korsesi

Tam destek: sırtınızı destekler ve rahatlatır. Üst bedeninizi toparlar. Vücut formunuzu ve duruşunuzu düzeltir. Çok rahattır, giyilmesi hoş bir his verir. Esnektir. Dikiş izi belli olmaz, dikişsizdir. Anında inceltme etkisi ile göbeği ve yan bölgede biriken yağları gizler ve kalçayı kaldırır. Günlük kıyafetin altına giyilebilir. Yumuşak, rahat malzemeden üretilmiştir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp