İdeal Krem

İdeal Krem

İdeal Krem Nedir? İdeal Krem Hakkında Sizler İçin Araştırıp Bulduğumuz Makale Aşağıda Yer Almaktadır.İdeal Krem Hakkında Sağlıklı Bilgi İçin Makaleyi Okumanızı Öneririz.

İdeal Krem

İdeal krem yüz (cildini) temizleme, yumuşatma ve kusursuz hale getirme ve özellikle ciltteki akne, sivilce ve benekler üzerindeki özel etkisi ile ünlüdür. Cildi daha yumuşak, parlak ve canlı hale getirir.


ÇİL: Çiller doğal olarak bazı kişilerde vardır. Güneş ve rüzgarın etkisiyle artış gösterebilir. İdeal Krem çillerin giderilmesine yardımcı olur.


BENEK: Benekler yüzde değişken hava ve güneşin olumsuz etkisiyle ortaya çıkan çillere benzeyen lekelerdir. Bayanlarda gebelik ve doğum sebebiyle ortaya çıkabilir. İdeal Krem yüzdeki bu lekeleri yok eder.


AKNE: İdeal Kremi düzenli kullanarak akne ve sivilceden kurtulabilirsiniz.


UYARI: Cildi çok hassas olanlar düzenli kullanıma geçmeden önce az bir miktar kremi kolun bir parçasına sürerek test etmelidir.


AKNE İÇİN ÖNEMLİ UYARI:

İlk kullanmada bazı kişilerde akne artışı olabilir. Bu durumda yukarıdaki talimatlara göre kremin kullanılmaya devam edilmesi önerilir. Daha sonra aknelerde yavaş yavaş bir azalma görülmeye başlanır. Aknelerden tamamen kurtuluncaya kadar devam etmek gerekir.

Kullanım Şekli:


Akşamları uyumadan yaklaşık bir saat önce yüzünüzü temizleyip İdeal Krem‘den az bir miktar alınıp yüze sürülür ve yavaş yavaş parmak uclarıyla cilde yedirilir.

Bu işlem istenilen sonuç alınıncaya kadar ilk haftada;her iki günde bir, sonraki haftalarda kremi hergün kullanmalıdır.sabah çıkarken güneşin olumsuz etkilerinden korunmak için cilt, temizlenmelidir.

Yorumlar

 • Mü****** Dur***
  7 yıl önce
  30 yaşındayım 15 yaşından beri yüzümde lekeler çıkmaya başladı ve hala devam ediyor geçmedi bir uzmana göründüm geçmez dedi güneş krem verdi başkaı kremlerde kullandım geçmedi ne yapmam lazım .. ağzımın içerisinde yanak kısmında bir yara çıktı 15 yaşında o yare çıktığından beri bu lekeler oluşmaya başladı hocam bilginize nasıl bir krem kullanmam lazım bi yardımcı olurmusunuz
  • Şifalı Bitkilerim
   7 yıl önce
   merhabalar öncelikle geçmiş olsun. lekenın bir çok türü var bız daha cok süresini ve hangi teşhisin kondugu konusunun üstünde duruyoruz. bu durumda size önerebileceğimiz bir set var kullanımı bir aylık fakat duzenlı kullanıldıgı takdırde ılk ay etkısını gorursunuz ardından takviye yaparak tedavinize devam etme olanağı sağlıyoruz. ilginize teşekkür ediyorum. tedavi de izleyeceğiniz yol linki tıklayınız. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp