İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Bitkisel Tedavi

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Bitkisel Tedavi :

İbrahim Saraçoğlu hemoroid hastalığına yardımcı bitkisel tedavi yöntemini açıkladı. Hemoroid hastalığında bitkisel tedavi olarak İbrahim Saraçoğlu bu şifalı bitkileri öneriyor. Hemoroid ağrılarınız devam ediyor ise yemekten önce dereotu yenilmesi gerektiğini öneriyor.

Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu, basur ve hemoroid rahatsızlığı olanlar için tamamen bitkisel ve doğal dereotu kürü önerisinde bulundu.

Sabah, öğle, akşam yemeklerden 15 dakika kadar önce aç karnına olacak şekilde günde 3 defa 1 yemek kaşığı kadar taze dereotu çiğnenir ve üzerine birkaç yudum su içilir.


Basur Seti

Yeşilex At Kestanesi Kapsülü (500mg x 60 kapsül) + Yeşilex Kuşburnu Kapsülü (500mg x 60 kapsül) + Dermanol Pilesis (Anti H) Kremi (100 ml.)Kuşburnu Karışımlı Set
Kullanım Şekli ve Dozu:

Atkestanesi Kapsülü (500mg x 60 kapsül): Günde 3 kapsül yemeklerden yarım saat önce alınır (20 günde tükenmektedir).

Kuşburnu Kapsülü (500mg x 60 kapsül):
Günde 3 kapsül yemeklerden sonra alınır (20 günde tükenmektedir).

Dermanol Pilesis
(Anti H) Kremi: Günde 2 kez sorunlu bölgeye uygulanır.

Yorumlar

 • ben 34 yaşındayım 11 ve 9 yaşında iki çocuğum var ilk çocuğumdan sonra 2 düşük yaptım daha sonra kızım oldu şimdi tekrar çocuk istiyorum ama geçen sene 2 düşüğüm daha oldu yani toplam 4 düşüğüm var biri kürtaj diğerlerini evde düşürdüm şimdi yine yeni hamileyim soğan kürü yapsam bebeğime zarar verirmi?
 • Gü* Ay*
  4 yıl önce
  hocam hemoroid basur için önerebileceğiniz bişey varmı 15 yaşındayım lütfen hemen cevap yazın
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   18 yaş altı ziyaretçimiz bilgi almak için ebeveyn gözetimi gerekmektedir. ekranda yazılı numaradan dönüş yapabilirsiniz. ilginize teşekkürler. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
 • öz* As*
  3 yıl önce
  Merhaba 26 yaşındayım . Tuvaletimi yaparken kanama oluy ve tuvalet kağıdına kırmızı olarak geliy .tuvalet dışında bi kanamam yok ve haf Yırtık gibi birsey var.daha önce ilaç tedavisi gördüm geçti suan tekrar kanamam var.bununla ilgili dönüş yapar mısınız? Ameliyat olmak istemiyum çünkü ?
  • Şifalı Bitkilerim
   3 yıl önce
   Egzama, çeşitli nedenlerle ortaya çıkan ve deride kızarıklık, şişme, veziküller, kaşıntı gibi belirtilerle görülen daha çok psikosomatik nedenli deri hastalığı. ürünümüz lintedir inceleyiniz. Bilgi Hattı : 0224 234 56 78

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp