İbrahim Saraçoğlu Cinsel İsteksizlik

İbrahim Saraçoğlu Cinsel İsteksizlik :

Havuca ayrıcalık kazandıran birkaç özelliğini hemen belirteyim; Unutkanlığınız mı başladı? Onun taze sıkılmış suyunu kür olarak uyguladığınızda, unutkanlığınızın ortadan kalktığını aynı zamanda algılama gücünüzdeki artışı gözlemleyebilirsiniz. Tüm bunların yanında havuç kürü,

- Cinsel gücü artırıcı

- Erken bunama (demans)

- Alzheimer

- Kalp krizi

- Deri ve akciğer kanseri

- Kronik baş ağrısına

karşı da önleyicidir. Unutmayınız ki, sonradan kazanılmış hiçbir hastalık çaresiz değildir. Sonradan kazanılmış olan hastalıkların hemen hemen tamamı önlenebilir. Önlemek ve korunmak insanın kendi elindedir.


Tavşanlar çok hızlı çoğalan hayvanlardır. Bu hayvanların çok hızlı çoğalmalarının arkasındaki etken kendisiyle özdeşleşen bitkidir ve bu da havuçtur. Havuç seks hormonlarını aktive eden bir sebzedir. Tavşanın havucu severek tükettiğini hemen herkes bilir. Ancak, havucun cinsel arzuyu tetikleyen özelliğinin olabileceğini düşünmek kimsenin aklına gelmezdi.Son birkaç yıldan bu yana yapılan araştırmalar havucun hem düşünme gücünü artırdığını hem de iktidarsızlığa karşı önleyici güç olduğunu ortaya koymaya başlamıştır. Havuç, cinsel dürtüyü de artırma özelliğine sahiptir.


Havuç kürünü aşağıda önerdiğim şekilde uygularsanız, cinsel gücünüzdeki artışı kısa zamanda fark edersiniz. Aynı zamanda unutkanlığa karşı muhteşem bir silah oluşturmaktadır. Unutkanlık şikâyetiniz var ise, taze sıkılmış havuç suyu kürü bu anlamda çok iyi bir yardımcıdır.Havucun içerdiği falcarinol etkin maddesinin iki önemli etkisi vardır. Tıp dili ile söylemek gerekirse, falcarinol maddesi anti-neoplastik özelliği olan etkin bir maddedir. Bu bakımdan havuç kansere karşı önleyicidir. İkincisi ise bu etkin maddenin antitümör etki göstermesidir.


Havucun bu özelliğinden istifade edebilmeniz için onun kürünü yapmak gerekir. Yemeklerinizde veya salatanızda tercihli olarak kullanacağınız havuç bir beslenme şeklidir. Eğer onun tedavi veya önleyici gücünden faydalanmak istiyorsanız, mutlaka kürünü uygulamanız gerekir. Havuç, özellikle deri ve akciğer kanserine karşı mükemmel bir önleyicidir. Prostat, pankreas veya meme kanserine karşı bu önleyici gücü yok denecek azdır. Bir bitkinin kansere karşı önleyici gücünden bahsediliyor ise, mutlaka hangi kanser türüne karşı etkili olduğu sorulmalı ve öğrenilmelidir.


Havucun en çok neye yaradığını kime sorarsanız sorun, hemen gözlere iyi geldiği cevabını alırsınız. Benim yapmış olduğum araştırmalara göre gözlerimiz için havuçtan çok daha faydalı ve güçlü olan sebze domatestir. Havuç bol miktarda A vitamini içerdiğinden dolayı gözler için faydalıdır. Ancak burada bilmemiz gereken nokta A vitamininin yağda çözünen bir vitamin olmasıdır. Havuç suyunu doğrudan içtiğimiz taktirde içerdiği A vitamininden tam anlamıyla istifade edemeyiz.


İçerdiği A vitaminini büyük bir oranda vücudumuza kazandırmak istiyorsak, bu taktirde bir bardak havuç suyunun içerisine iki-üç damla sıvı yağ damlatmamız gerekir. Damlatılan bu sıvı yağ havucun içerdiği A vitamininin çok daha büyük oranda vücudumuz tarafından emilmesini sağlayacaktır. Avrupa‘nın bazı şehirlerinde taze meyve suyu satan dükkânlarda havuç suyu sipariş ettiğiniz zaman, “birkaç damla sıvı yağ damlatalım mı?”diye sorarlar.


HAVUÇ KÜRÜ:
Taze olarak tüketilmeli

Üç ay boyunca her gün, akşam yemeğinden iki saat sonra taze sıkılmış bir bardak havuç suyu içilir. Üç ay tamamlandıktan sonra haftada en fazla 2-3 defa yine akşam yemeklerinden iki saat sonra bir bardak havuç suyu içmeyi alışkanlık haline getirmek gerekir. Havuç suyunu içtikten sonra üzerine başka bir şey tüketmemeye özen gösterilmelidir. Her gün akşam taze olarak hazırlanması ve fazla bekletilmeden tüketilmesi gerekir.

Bu uygulama aynı zamanda akciğer, deri kanserine ve de kalp krizine karşı da bir önleyicidir. Günün kürü ile havucun bütün özelliklerinden istifade ediyorsunuz demektir. Piyasada satılan hazır havuç suları bu amaç için kullanıldığı taktirde başarı oranı yüzde 70 oranında azalabilmektedir. Bu nedenle havuç suyunu kendiniz mutfağınızda taze olarak hazırlarsanız çok daha başarılı sonuç alırsınız.

Yorumlar

 • Dav** Era**** *
  4 yıl önce
  erken gevseme ve ısteksılık ve erken bosanma
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   Öncelikle geçmiş olsun erken boşalma sorunlarıyla ilgili alternatif tıptan yararlanabilriisiniz. Bunlarla ilgili geciktirici spreyler veya doğal afrodizyaklardan faydalanabilir ilişki sürenizi uzatabilirisiniz. lütfen linki inceleyiniz. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
 • Deg**
  4 yıl önce
  aşırı cinsel isteksizlik var. 24 yaşındayım. erken boşalma var.
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   Öncelikle geçmiş olsun erken boşalma sorunlarıyla ilgili alternatif tıptan yararlanabilriisiniz. Bunlarla ilgili geciktirici spreyler veya doğal afrodizyaklardan faydalanabilir ilişki sürenizi uzatabilirisiniz. lütfen linki inceleyiniz. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
 • Ism** Bay***
  4 yıl önce
  Sayın,yetkili ben 46 yaşındayım bendeki rahatsızlık eşime karşı hiçbir heves istek olmayışı karımın dışında herhangi bir kadınla ilişkim olmadı 1 aydır ilişkiye girmiyorum daha öncede oldu doktora gittim değerlerin benimkinden yüksek dedi hayatımda ilk defe iş olsun diye viyagra kullandım bir değişiklik olmadı doktor eyrotik filmler seyret demişti yabana yardımcı olursanız memnun olurum
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   Yeni V-Pills GOLD içeriğindeki olağanüstü formülü sayesinde cinsel isteksizlik, enerji eksikliği, fiziksel yorgunluk gibi problemlerinizi giderdiği gibi penise kan pompalayarak o bölgenin genişlemesine ve büyümesine yardımcı olur. Düzenli olarak 3 kutu kullanımda cinsel isteksizlik sorununuzu çözmüş olursunuz. . İncelemek için linki tıklayınız Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp