Hörbilayf Zayıflama Ürünleri

Hörbilayf zayıflama ürünlerinin neladar etkili olduğu tartışılır. Bu yüzden sizlere Hörbilayf zayıflama ürünleri yerine sitemizde bulunan zayıflama üürünlerini taviseyede bulunuyoruz...

Hörbilayf bir ilaç mıdır?

Hayır, Hörbilayf kesinlikle bir ilaç değildir. Hörbilayf, gıda ürünüdür.Bu yüzden 3 aylık bebek de 60 yasindaki insan da beslenme amaçlı kullanabilir.

Hörbilayf ürünleri güvenli midir?

Kesinlikle! Hepsi Bilimsel Danışma Kurulu'nun onayıyla üretilmektedir. Ülkemize Kilo Kontrol Ürünleri için Tarım ve Köy işleri Bakanlığı, Kişisel Bakım Ürünleri için Sağlık Bakanlığı'nın izni vardır. Distribütörlerimiz ise gelirlerinin bir kısmı şirket tarafından yatırılmadan önce Maliye Bakanlığına aktarılmaktadır.

Hörbilayf Ürünleri hem zayıflamak hem kilo almak için kullanılıyor mu?

Evet. Hörbilayf ürünleri tamamen dengeli beslenme ürünleridir. Tarım ve köy isleri bakanlığı onaylıdır, yani gidadir. kesinlikle ilaç değildir . Kullanılan ürünler ve kullanma sekli farklı olmakla beraber hem zayıflamanıza hem de kilo almanıza yardımcı olur . Buna kilo kontrol ürünü diyoruz.ürünleri kullanırken günde en az 3 litre su içmeniz gerekmektedir.

Bir ayda ne kadar zayıflarım?

Hörbilayf tamamen beslenme ürünü oldugu için bir ayda alacaginiz sonuc bünyenize göre değişecektir. Müşterilerimiz arasinda ayda 12 kilo veren de var 2 kilo veren de. önemli olan düzenli kullanmanız ve önerildigi sekilde dikkat etmenizdir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp