Göz Altı Morlukları Kremleri

Göz Altı Morlukları Kremleri :

Göz altı kremleri dışarıdan etki ederek morluk seviyesini düşürmeye yarayan ilaçlardır.Göz altı morlukları krem hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki makalemizi inceleyiniz.

Gözaltı Morluğu Kremi Hylexin Türkiye'de!

Sahip olduğu etken maddeler ve özel formülüyle kozmetik dünyasında bir ilki gerçekleştiren Hylexin, giderilmesi güç olan göz altı morluklarını hızlı bir şekilde azaltıyor. Genç yaşlı pek çok kişide görülen ve kurtulması çok zor olan göz çevresi morluk ve şişlikleri Hylexin‘le tarihe karışacak. Göz çukurundaki kılcal damarların kan sızdırması ve bu kanın oksijene maruz kalarak göz çevresindeki hassas bölgenin renk değiştirmesi sonucu oluşan halkalar, yüzde yaşlı ve yorgun bir ifadeye neden olur. Normal bir göz kremi ile giderilmesi çok güç olan bu halkalar Hylexin ile kısa zamanda ortadan kalkıyor.

Morluklar azalıyor


Hylexin; bir çok klinik testten başarı ile geçmiş özel formülüyle göz çukuru dokusunun enzim aktivitesini en iyi durumuna getirerek, morlukları gözle görülür bir biçimde azaltıyor. Ayrıca kılcal damarları güçlendirerek sızıntının durmasına yardım eden ürün, göz çevresi morluklarını ve torbalarını ortadan kaldırarak daha dinç ve genç bir görünüm kazandırıyor.
Kalıcı çözüm sunuyor

Klinik deneylerde, göz çevresi lekelerine sahip deneklerin büyük çoğunluğunda olumlu sonuçlar veren Hylexin, test sonucunda yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla da başarısını ortaya koyarak sadece bir kapatıcı değil, kalıcı çözüm üreten bir ürün olduğunu kanıtlıyor. Sıradan bir kozmetik ürününden farklı olarak, göz altı morlukları için özel olarak üretilen ve kalıcı göz altı morluklarında dahi etkili sonuçlar veren Hylexin, yetkili eczanelerde satışa sunuluyor.

Kullanılışı:

Sabah akşam temizlenmiş göz çevresine dairemsi hareketle sürülmeli.

İçerik:

Su, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Silica, Cetyl Alcohol, Gynostemma Pentaphyllum Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl-3 Beeswax, Stearic Acid, Dipeptide-2, Palmitoyl Oligopeptide, Chrysin, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Hydroxysuccinimide, Hesperidine Methyl Chalcone, Steareth-20, Polysilicone 11, Chlorhexidine Digluconate, Potassium Sorbate, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp