Geciktirici Bitkiler Nelerdir

Geciktirici bitkiler nelerdir? Doğada bulunan bitkilerin kuşkusuz içindekiler bakımından her hastalığa her probleme belli bir miktarda yararı bulunmaktadır. İçinde cinsel performansı artıran ve erken boşalmayı önleyen geciktirici esanslı olan bitkilerde mevcuttur.

Geciktirici özelliği bulunan bitkiler arasında Melisa, Sarı Kantoron, Yaban Sümbülü, Uzakdoğuda yetişen bitkiler arasında Gingseng bitkisinin de geciktirme özelliği bulunur.

Geciktirici özelliği bulunan bitkiler arasında olan Yaban sümbülü bitkisinin bitkisel kür olarak kullanılması;

Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bardak suda 1-2 dakika kaynatın, biraz soğuduktan sonra için. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlayarak erken boşalmanızı geciktirecektir.

Birçok erkeğin korkulu rüyası haline dönüşmüş olan erken boşalma sorunu ile başa çıkmak aslında tahmin edildiğinden çok daha kolay. Nasıl mı?

Bir takım cinsel geciktirici bitkilerden tutunda farklı yöntemlere kadar bu sorunuz ile yarışırken kendinize bir dost bulabilmeniz oldukça mümkün. İlk olarak bu sorunu kabul etmeniz ve herkesin başına gelebilecek bir durum olduğunun bilincinde olarak doktora başvurmanız en baştaki çözüm yolu olmaktadır.

Eğer sağlık ile ilgili bir sorununuz bulunmuyorsa, farklı yöntemleri deneyerek erken boşalma sorununuzdan kurtulabilir ve sağlıklı bir cinsel yaşama kavuşabilirsiniz. Gelin şimdi bu yöntemler arasında yer alan alternatif tıp çözümleri ile birlikte erken boşalmayı önlemede etkili olan bitkiler nelermiş bir göz atalım.

Cinsel Geciktirici Bitkiler Nelerdir?

Cinsel geciktirici bitkilerden ilki bal ve mentol karışımıdır. Cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 5 dakika öncesinden cinsel organa yani penise sürülür. Bunun sayesinde erkek geç boşalır ve kolay sertleşir. Mentolün ferahlatıcı etkisi partnerin ilişki esnasında çok daha fazla keyif ve zevk almasını sağlar.

100 gr. dövülmüş turp tohumu ve 200 gr. Bal karıştırılarak hem sabah hem de akşam birer kaşık yenilerek boşalmayı geciktirmek mümkündür.
Yaban sümbülünün yapraklarından yaklaşık 6 tanesini su dolu bir bardakta 2 dakika kadar kaynatıp, biraz soğumasını bekleyip için. Bu karışım sizin gevşemenizi ve rahatlamanızı sağlayacağından boşalmanızı da geciktirecektir.

Sarı kantoron ve melisa gibi doğal geciktirici bitkilerden oluşan çayları içerek te sinirlerinizin yatışmasını sağlayarak, daha başarılı olan bir cinsel ilişkinin kapılarını aralayabilirsiniz.

Bu ve bunlar gibi çeşitli doğal geciktirici bitkiler sayesinde erken boşalma sorununuza son vermek ve sağlıklı bir cinsel ilişki yaşamak mümkün. Bunların dışında bir takım besin ve gıdalarda afrodizyak etkisi yarattığından erken boşalma sorununa çözüm yolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

En çok bilinen ve etkisi en çok hissedilen Afrodizyak Yiyeceklerden bazıları ise;

Muz, ceviz ve bal karışımı
Badem, ceviz ve fındık gibi kuruyemişler,
Hindi,
İstiridye ve havyar
Çilek,
Tarçın ve vanilya,
Meyve suları ve
Çikolatadır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp