Erken Boşalmaya İyi Gelen Bitkiler Hangileridir

Erken Boşalmaya İyi Gelen Bitkiler Hangileridir :

Erken Boşalmaya Çay İle Bitkisel Çözüm-Erken boşalma için iyi gelen çaylar bitki çaylarıErken boşalmaya bitkisel çözüm olarak gerek Sn Ahmet Maranki gerekse Sn. İbrahim Saraçoğlu Karanfil Çayı nı tavsiye ediyorlar.

Erken Boşalma Tedavisi zaman ve zahmet gerektiren bir durumdur. Genellikle hiç bir tedavi hemen sonuç vermez. Ama karanfil çayı içenlerde cinsel iktidarsızlık, sertleşme sorunu ve erkenden boşalmak gibi cinsel sorunlar kısa sürede kaybolmaktadır.

Erken boşalmaya bitkisel çözümler arıyorsanız bu makaleyi okumadan geçmemelisiniz. Erken boşalma tedavisinde faydalı bitkiler arasında bir çok tropik bitki ve yaprağı mevcut. Ancak ülkemizde bu bitkilere ulaşmak pek mümkün olmadığından dolayı biz sadece karanfil tohumu üzerine yoğunlaşacağız.

Erken boşalma tedavisinde etkili ve faydalı bitkisel çözümler denilince aklımıza karanfil gelmelidir. Çin ve Hindistan da karanfil tedavisi yaklaşık 3000 yıldır erken boşalma tedavisi için kullanılan bir yöntem olarak bilinir.

Karanfil tohumu içerisinde bulunan bir takım bitkisel kimyasallar, kan dolaşımını hızlandırmakta ve sinirleri yatıştırıcı teskin edici özellik arz etmektedir. Erken boşalmanın büyük oranda psikolojik nedenleri olduğundan yola çıkarsak, karanfil bitkisi iyi bir teskin edici ve erken boşalma geciktirici bitkidir diyebiliriz.

Karanfil bitkisi erken boşalma tedavisi nasıl uygulanır:

Erken boşalıyorum çözüm olarak ne yapmalıyım, hangi doktora gitmeliyim, ilaç tedavisi var mıdır, erken boşalıyorum ne yapabilirim, diyen erkekler ve kadınlar her gün 2 bardak karanfil çayı içmelilerdir. Karanfil çayı erkeklerde cinsel ilişkiden 2 saat önce, kadınlarda ise 1 saat önceden tüketilmelidir.

Aşırı miktarda karanfil çayı tüketirseniz bu seferde uykusuzluk hali baş gösterebilir. Bu nedenle karanfil çayını aşırıya kaçmadan tüketmenizde fayda vardır. Bazı bitkisel tedavi kitaplarında karanfil yağı ile cinsel münasebet öncesi penise yapılan masajın da geciktirici özellik taşıdığı söylenir. Bunu da denemekte fayda olduğu kanaatindeyim.erken boşalan erkeklerin özellikleri arasında cinsel birleşme öncesi panik hali olabildiği için karanfil çayının yatıştırıcı etkisi, heyecanı da engellemek için oldukça faydalı sonuçlar verebilmektedir.

Yorumlar

 • Fer** Kay*
  4 yıl önce
  ben çok erken boşalıyum en fazla 1 yada 2 dakikada boşalıyum tedavisi varmı
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   erken boşalma sorunları ile ilgili Stag Delay 9000 geciktirici spreyi tavsiye ediyoruz. ortalama 80 kullanımlıktır. ilişkiden 5 dakika önce penis ucuna ve penis dibine 1'er defa sıkılması yeterlidir. ilişki süresini 10 ile 45 dakika arasında uzatır. ürün fiyatı (Kargo Dahil) 57.00 TL'dir. incelemek için lütfen linki tıklayın Bilgi Hattı: 0224 234 56 78

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp