Erken Boşalma Nasıl Engellenir

Erken Boşalma Nasıl Engellenir :

Erkeklerde büyük bir problem haline gelmiş olan erken boşalmayı engellemek için çeşitli yollar denenmiştir.Erken boşalma sorunuyla ciddi sorunlar yaşayanlar için ve erken boşalmayı engellemek için uygulanabilecek çeşitli yöntemler aşağıda belirtilmektedir.

1-Çift prezervatif takarak, penisin uyarılmasını azaltabilirsiniz. Bu da daha geç boşalmanızı sağlar.

2-Penisin yavaşça vajinaya girişini sağlayın. Yavaş hareketlerde bulunun. Penis içerdeyken heyecanınızın yatışmasını bekleyin, bu şekilde durabildiğiniz kadar durun. Burada ki amaç penisin hiçte alışık olmadığı ortama ve sıcaklığa alıştırılmasıdır.

3-Penis yumuşak bir kağıt mendil ile bir veya birkaç kat sarılır prezervatif penisin üzerine geçirilir. Bu, penisin uyarıları hissetmesini azaltarak erken boşalmayı geciktirir.

4- Erkek penisini, yavaş bir şekilde vajinaya girişini sağlar, 5-10 saniye orada bekler ve geri çeker, bunu yapabildiği kadar tekrarlar. Bu egzersiz erkeğe boşalma üzerinde kontrol sağlama yeteneği kazandırır. Penisin vajina içinde bekleme süresi, sizin durumunuza göre kısaltılabilir veya uzatılabilir.

5- Uzun Sevişme Prezervatifi (Long Love Condoms)
Alman bilim adamları tarafından geliştirilmiştir. Prezervatifin içinde lokal uyuşturucu madde olan anestezik benzocaine vardır. Kullanan bir çok kişi geç boşaldığını bildirmiştir. Geciktiricin prezervatif olarak da bilinir. Anestezik benzocaine vajinayla temas etmediği için her hangi bir sorun oluşturmaz.

İleri derecede erken boşalma sorunu yaşayan erkek, va-jinaya çok yavaş girmelidir. Penis vajina içindeyken beklenir. Benzeri yavaş ve aralıklı egzersizler uygulanırken, sertleşmenin kaybolmaması gerekir. Bunun için erkek özel çaba harcayacak ve partnerinin yardımına ihtiyaç duyacaktır.

İleri derecede erken boşalanların, dur-başlat tekniğini ve The Masters and Johnson egzersizlerini çift prezervatif kullanarak uygulamaları daha iyi sonuç almalarını sağlar. Geciktiricin prezervatif uygun egzersizlerin yapılmasında da kullanılabilir. Bunlarla birlikte, erkek heyecanı kontrol altında tutmalıdır. Aşırı heyecan boşalmayı hızlandırır. Bunun için erkek tantrik seks yöntemlerinden faydalanabilir.

Erken Boşalma Nasıl Engellenir


İlginç yöntemleri anlatmadaki amacımız: sizlere bu egzersizleri öğretmekten çok sizin de bireysel yaratıcılığınızı kullanarak değişik çözümler bulabileceğinizi göstermektir.

1-Rahat edemediğiniz veya sevmediğiniz bir pozisyonda cinsel ilişkiye girmek boşalmayı geciktirir. Rahat edemeyeceğiniz bir pozisyonu sırtınızın veya belinizin altına yastık koyarak oluşturabilirsiniz.

2-Hindistanlı bir yoga uzmanı erken boşalmayla baş etmede, yere çıplak ayakla basarak cinsel ilişkiye girilmesini tavsiye eder. Vücudumuzdaki fazla elektriği çıplak ayakla yere basarak atarız. Buda boşalmayı geciktirir.

3-Bilindiği gibi soğuğun etkisi ile boşalma isteği zayıflar. Erkek boşalma anı yaklaştığında durur ve soğuk bir cismi (buz, soğuk bez parçası veya benzeri bir cisim) göbeğinin alt kısmına dokundurur. Bu şekilde erkek boşalma hissini hızlıca geri döndürebilir.

4-Jerry Kennard “erkek sağlığı” kitabında, cinsel ilişki sırasında gürültü çıkarılmasını, yani gürültü çıkarılarak sevişmeye devam edilmesinin, boşalmayı geciktireceğini söylüyor. Dikkatinizi gürültüyle dağıtarak boşalmayı geciktirmeniz mümkün.

5- Çok eski bir Hindistan kitabında erken boşalmayla nasıl başa çıkılacağı şu şekilde anlatılıyor. Boşalmasını geciktirmek isteyen kişi, sevişme esnasında ufuklara uzanan yeşillikleri düşünsün. Yemyeşil bahçeler ve güzellikler hayal etsin.

Bu hayal insana yaşam enerjisi verir. Yaşam enerjisini kullanarak boşalmayı geciktirmek mümkündür. Bu egzersizi uygulayabilmek için tantrik seks hakkında bilgi ve tecrübe kazanmanız gereklidir.

Yorumlar

 • Asy* As*
  4 yıl önce
  Esim cok erkn bosaliyr cozum ltfn
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   Erken boşalma pek çok erkeğin karşılaştığı yaygın bir sorundur ve bu durum, sadece erkeğin sorunu olmakla kalmamakta, eşler arasında da sorunlara neden olabilmektedir. Çünkü, her iki eş de istediği doyumu sağlayamamaktadır. Bitkisel tedavisi için linki tıklayın Bilgi Hattı: 0224 234 56 78

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp