en etkili zayıflama hapı kadınlar kulübü

Diyet Hapı

Kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı formda, fit bir vücuda sahip olmak istiyorsanız sadece diyet haplarıyla ideal bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Kilolarınızdan kurtulmak için uğraşsız sadece diyet haplarıyla istediğiniz ideal formdabir vücuda sahip olabilirsiniz. Bunun için hazırladığımız diyet haplarının kullanımını yazımızdan okuyabilirsiniz.

Diyet hapları tıbbi tedavide ne amaçla kullanılır

Reçete ile satınalınabilen diyet hapları obez kişilere verilir. Kilo vermede kamçılayıcı rolü vardır. Bunun sebebi, içeriğinin besin ve ilaç kurulu tarafından belirlenip düzenlenmesi ile daha etkin olması ve tıbbi gözetim altında kullanılmasıdır. Fakat reçetesiz satılan türlerine ya da diyet haplarının kişisel kullanımına bağımlılık sağlığınız için zararlı olabilmektedir.

Etkileri

Diyet hapları iştah kesici ilaçlarının, kafein tabletlerinin ve bitkisel katkı maddelerinin etkilerine sahiptirler. Örneğin Phenylpropanolamine ve Ephedra çok revaçta iştah kesicilerdir ve kişiye güzel bir canlılık kazandırarak sinir sistemine zindelik verirler.

Diyet haplarının tehlikeli yan etkileri

Gerginlik, yüksek tansiyon, uykusuzluk, aşırı aktivite, yorgunluk, bulantı..
Kalpte ritim bozuklukları (ki bunlar kalbin kan pompalamasının etkisinin düşmesi gibi bozukluklardır) ve kalp, nabız atışlarının düzensiz ve çabuk olması…
Baş ağrıları, kusma, ağız kuruluğu, beyin kanaması, bulanık görme, ateş, idrar yollarında enfeksiyon, saç dökülmesi, seks hayatında gerileme, göğüste daralma, el ve ayaklarda karıncalanma ve sağlıksız dışkılama.
Daha da ciddisi, diyet haplarında doz aşımı ya da bu ilaçların devamlı kullanımı ölümle sonuçlanabilmektedir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp