Derman Bitkisel Ürünler

Derman Bitkisel Ürünler

Derman Bitkisel Ürünler


Derman Bitkisel Ürünler. Derman bitkisel ürünler doğaya ve doğal olana dönüş konusunda bilinç seviyesinin giderek arttığı bu günlerde sıkıntılarınıza derman olmaktadır. Bitkisel ürünler hakkında detaylı açıklamalar makalemizde yer almaktadır.


Derman Bitkisel Ürünler

50 yılı aşkın süredir İstanbul‘daki uygulama merkezinde çeşitli cilt ve saç problemlerine bitkisel çözümler sunan Herbalist H. Leyla Çabuk‘un yıllardır kullanıldığı bu bitkisel karışımlar artık BitkiDerman markasıyla geniş kitlelere ulaşıyor.

Doğaya ve doğal olana dönüş konusunda bilinç seviyesinin giderek arttığı günümüzde BitkiDerman ürünleri sizlere sorunlarınızı giderme konusunda doğal çözümler sunuyor. Ürünler bitkisel olmalarının yanı sıra, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından bilimsel olarak da onaylanmıştır.

Herbalist Leyla Çabuk, bitki uzmanı olarak bilinir. Herbalist Çabuk, kendisine en çok saç dökülmesi problemi için hasta geldiğini söylüyor. Tümüyle kel olanlarda bitki merhemleriyle 8 ile 18 aylık süreçlerde yeniden saç çıktığını kaydediyor. Sedef hastalığı ve ciltteki tüylenme ve sivilcelerin de tedavi edilebildiğini aktarıyor. Ayak mantarı ve egzamayı da hastanın başına sürdüğü bir merhemle önleyebildiğini dile getiriyor. Kimseye mucize vaat etmediğine dikkat çeken Çabuk, “Sadece bitkilerle tedavi edilebilecek hastaları kabul ediyorum. Yaptığım tek şey kocakarı ilaçları hazırlayıp uygun durumdaki insanlara şifa dağıtmak.” diye konuşuyor.

Üniversitede denekler üzerinde yapılan çalışmalarda, düzenli kullanım sonucu ürünlerin etkileri kanıtlanmış ve raporlanmıştır.
Pelinty‘s BitkiDerman nelere derman?

İstenmeyen tüylenme; BitkiDerman Tüy Giderici Set
Akne ve sivilce tedavisi; BitkiDerman Akne Seti
Çeşitli sebeplerden kaynaklanan saç dökülmesi; BitkiDerman Saç Seti
BitkiDerman dan yepyeni bir seri. BitkiDerman Günlük Cilt Bakim Serisi...

Herbalist Hulya Leyla Cabuk'un uygulama merkezinde uzun yıllardır kullandığı bitkisel formüllü nemlendiriciler ve tonik artık tüm eczanelerde. Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik, Anti Aging Gece Bakım Kremi, Genç Ciltler için Gece Bakım Kremi ve Güneş Koruma Faktörlü Gündüz Kremi ürünlerinden cilt tipiniz ve yaşınıza uygun olanları kullanabilirsiniz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp