Damar Tıkanıklığı: Saraçoğlu

Damar Tıkanıklığı: Saraçoğlu :

Başlıktan da anlaşılacağı gibi bu yazımda sizlerle İbrahim saraçoğlu‘nun damar tıkanıklığı için bitkisel formüllerini paylaşacağım. İbrahim Saraçoğlu damar tıkanmasını önlemek için özellikle sarımsak, maydanoz ve limon üçlüsünü öneriyor.
İşte İbrahim Saraçoğlu damar tıkanıklığı için bitkisel formüller:

Kullanılacak olan malzeme,
• Kuru kabuklar‘ soyulmuş iri bir diş sarımsak. Sarımsağın kahverengileşmemiş olması ve yumuşamamış olmasına dikkat edilmelidir.
• On-on iki adet taze yeşil maydanoz (saplanıla beraber). Maydanozun yapraklarının sararmamış olmasına dikkat edilmelidir. Yaprakları sararmış maydanoz kullanılmamalıdır.
• İki yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu
• Yarım bardak klorsuz su
Bu malzemelerin hazırlanması için mutfak robotu veya blender (mikser) kullanılır. Maydanozlar el yardımıyla kopartılarak robota atılır.
. Üzerine iki yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu ilave edilir. İri tek bir diş sarımsak bıçakla doğranıp ilave edilir. Yarım bardak klorsuz su ilave edildikten sonra robot veya blender çalıştırılır. Yaklaşık bir bir buçuk dakika çalıştırıldıktan sonra karşımın tamamı kahvaltıdan en az 20 dakika Önce aç karnına içilir. Kahvaltıya kadar ihtiyaç hissedilirse sadece su içilebilir. Her defasında taze olarak hazırlanmalıdır.
Peki damar tıkanıklığı kürü nasıl uygulanacak?
İlk üç gün sarımsaklı, ikinci üç gün sarımsaksız 3.gün ise tekrar sarımsaklı olarak uygulanır. Toplam dokuz gün sonra 3 gün ara verilir. Üç gün aradan sonra aynı şekilde 9 gün uygulanır ve kür sonlandırılır.
3 gün (sarımsak ÷ maydanoz + limon + su)
3 gün (maydanoz + limon + su)
3 gün (sarımsak ÷ maydanoz + limon + su)
3 gün ara verilir, tekrar
3 gün (sarımsak + maydanoz + limon + su)
3 gün (maydanoz + limon + su)
3 gün (sarımsak + maydanoz + limon + su)
şeklinde uygulayarak kür sonlandırılır.
Önemli uyarı: Eğer düşük tansiyon problemi yaşıyorsanız bu kür tansiyonunuzu iyice düşürebilir. Bu yüzden bu uyarıyı dikkate alınız.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp