Cinsel Gcicci Artıran Otlar Ve Bitkiler

Cinsel Gcicci Artıran Otlar Ve Bitkiler : Bir hadisi şerifte şöyle buyuruluyor:“Ey gençler, evlenme gücüne sahip olanlarınız evlensin ya da oruç tutsun.”Bu hadisi şeriften anlıyoruz ki cinsel iktidar evlilik için birinci şartdır.Bazı otlar, bitkiler ve meyveler bu gücü artıracak özelliğe sahiptir. Bunların önemlilerini ve faydalarını tanıyalım


SAFRAN

Bu bitki erkeklerde cinsel gücü uyandırır. İdrarı kolaylaştırır. Kadınlarda adet kanamalarını düzenli hale getirir. Bu bitki ile birlikte on adet arpa, bir bardak sıcak suda bir saat bekletildikten sonra günde üç kez içilirse sağlığa da çok faydalı olur. Bu ot pirinç pilavına, çay ve kahveye de karıştırılabilir.


REZENE

Meşhur bir bitki; taze yendiği gibi salataya da konur. Cinsel dokuları uyandırıcı özelliği vardır. Bal ile tatlılaştırılıp çay gibi de içilir.


SCJDAN BİBERİ

Biberden daha acı bir bitki; gazları ve bağırsak tıkanıklığını dağıtır, açar. Bacak ağrılarına da iyi gelir. Cinsel gücü artırmada büyük etkisi vardır. Ancak günde bir gramdan fazla alınmamalıdır.


HİNDİSTAN CEVİZİ

Günde sıcak sütle on gram eritilip içilirse spermi artırır, mafsal ağrılarına ve başağrısına karşı ilaç olarak kullanılır, emzikli kadınların sütünü artırır, idrarı açar, bünyeye zindelik verir, sağlığı korur. Cinsel organ sertleşmesini artırır.


ISIRGAN

Daha önce de anlatıldığı gibi cinsel gücü artırır. Bunun için ezilip üzüm pekmezi ile karıştırılıp yenmelidir.Her gün çay gibi içilirse cinsel gücü artırır.


REÇETELER

İnsanda cinsel iktidarsızlık iki nedenle olur:

1. Sıcak mizaçlı insanın sıcak mizaçlı yiyecekler alması sonucunda oluşan hararet.

2. Soğuk mizaçlı insanın soğuk mizaçlı besinler alması sonucu oluşan soğukluk.

Bunlara karşı, sıcaklık azaldığı zaman harareti artırıcı besinler almak gerekir. Meselâ süt içmek, mısır ekmeği yemek gibi.Soğuk mizaca karşı da ısıtılmış bal ile 3 gr. temiz günlük karıştırılıp uykudan önce bir miktar buğday ekmeği ile yenmelidir. Keçi eti ile birlikte yenmesi daha da iyi gelir. Bu suretle insan bünyesinde canlılık ve zindelik olur.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp