Cilt İçin Kremler

Cilt İçin Kremler :

Hassas bir cilde sahipsen, Cosmed Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF 50 (49 TL) (1) kullanmalısın. Çok yüksek derecede UVA ve UVB koruması sağlayan gelişmiş organik ve inorganik filtreler içeren ürün, hassas yüz, boyun, dekolte bölgelerini güneşin zararlı etkilerinden koruyor. İçeriğindeki üzüm çekirdeği ekstresi, buğday yağı, allantoin ve d-panthenol sayesinde, güneş ışınlarının neden olabileceği cilt hasarlarını önlemeye da yardımcı oluyor.

Givenchy Hydra Sparkling Koruyucu Özellikli Nemlendirici SPF 30 (130 TL) (2) cildi derinlemesine nemlendirip koruyor, ışıl ışıl yapıyor. Hafif, pürüzsüz ve kadifemsi yapısı ile cilde anında nüfuz ediyor. İçeriğindeki yasemin ekstresi cildi serbest radikallere karşı korurken, ayçiçeği ekstresi cilde ışıltı veriyor.

Herbalife Skin Activator Gündüz Losyonu SPF 15 (124 TL) (3) kolajen depolamayı sağlayan glukosamin kompleksi içeren formülü ile cildin yenilenmesini sağlıyor. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olurken, daha pürüzsüz, canlı ve sıkı görünmesi için cildi besliyor.

RoC Hassas Ciltler için Güneş Korumalı Yüz Kremi SPF 50 (55 TL) (4) içerdiği antioksidan Feverfew ile güneş ışınlarının neden olduğu hücre bozulmalarını engellemeye yardımcı oluyor. Uygulandığı andan itibaren, yüksek performansa sahip patentli güneş filtreleri kombinasyonu, UVA ve UVB ışınlarının yüzde 95‘inden fazlasını bloke ediyor.

Sisley Sunleya Yaşlanmaya Karşı Güneş Koruyucusu SPF 15 (465 TL) (5) cildin doğal korunma sistemini güçlendirip koruyucu tabakayı destekliyor. Ciltteki nemsizlik, ince çizgi, kırışıklık ve elastikiyet kaybı gibi problemlerin önlenmesine, cildin onarılmasına yardımcı oluyor. Güneşe çıkmadan 20 dakika evvel tüm yüzüne uygulayıp iki saatte bir tekrar etmelisin.

Lancaster Comfort Touch Krem SPF 50 (79 TL) (6) ile hem güneşin zararlı etkilerinden korunup hem de cildini bronzlaştırma keyfini yaşayabilirsin. Bu kadifemsi, pürüzsüz krem, cildini zararlı ultraviyole ışınlarına karşı etkili şekilde korurken, içeriğindeki melanini hızlandırıcı Bronzluğu Aktive Eden Kompleks ile sağlıklı bir bronzluğa kavuşmanı sağlıyor.Cildinde renk tonu farklılıklarından şikâyet ediyorsan, Clinique Even Better Nemlendirici SPF 20 (136 TL) (7) kullanmalısın.

Bu ürün cildini UVA ve UVB ışınlarının neden olabileceği renk tonu farklılıklarına karşı korurken, kahverengi lekeleri ve cilt rengi eşitsizliklerini, dört ile altı hafta içinde azaltmaya yardımcı oluyor. Cilt bariyerinin güçlenmesine yardım ederek, koyu ton oluşumuna karşı cildin direnç kazanmasını sağlıyor. Kısa sürede etkin şekilde nemlendirip aydınlatıyor.

Diadermine Sıkılaştırıcı + Güneş Koruyucu Krem SPF 30 (43,5 TL) (8) çift etkili çözüm sunan ürünlerden biri. Yaşlanma Karşıtı Kompleks ve Infrared Teknolojisi ile zenginleştirilmiş formülüyle, cildi UVA, UVB ve kızılötesi ışınların oluşturacağı ciddi hasarlara karşı koruyor. Aynı zamanda da ciltteki kolajen üretimini güçlendirip sıkılaştırıcı etki sağlıyor.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp