Çil Fazıl Krem

Çil Fazıl Krem :

Vucudun muhtelif yerlerinde meydana gelebilecek çil,leke ve gebelik lekelerinin oluşumunu önleri cilde gerginlik ve parlaklık sağlar. Günde bir kaç defa kullanabilirsiniz.Kullandığınız sürece mümkün olduğu kadar güneşte kalmayınız.

Arap Kızı Kremi

Cilt Bakımında Arap Kızı ile yeni bir dönem başladı.Sivilcelerinizden Kurtulun! Sivilce karşıtı olan bu ürün sivilceye meyilli (sorunlu) bölgelere uygulandığında cildin görünümünü düzgünleştirir ve onu kurutmadan geçmiş sivilcelerin neden oldugu leke ve görünümünü düzleştirir. Bu krem tüm ciltler üzerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Çillere Etkili Bir Çözüm!

Çillere çok kisa sürede ve zahmetsiz yok etmenizi ve cildinizi güneşe karşı daha güçlü olmasını sağlar. İçeriğinde bulunan bitkisel maddeler sayesinde hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.Güneşe çıktığınızda kısa sürede eriyen veya kaybolan bir krem değildir.

Bembeyaz Olmak Sizin Elinizde!

Tüm kırmızı noktalar, yüzeye yakın tüm kılcal damarların verdigi kötü görüntüyü ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Zahmetsiz Kullanım!

Günde 1 kere olmak üzere geceleri istenen yüzeye uyguluyorsunuz. Sabah kremi kullanacağınız bölgeden bol suyla yıkayınız.Sivilce karşıtı olan bu ürün sivilceye meyilli (sorunlu) bölgelere uygulandığındanda cildin görünümünü düzgünleştirir, cildi kurutmadan geçmiş sivilcelerin neden olduğu leke ve görünümünü düzleştirir. Bu krem tüm ciltler üzerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Yan Etkileri : Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.


SENDE YORUM YAP!

Whatsapp