Çift Cinsel Organlı

Çift Cinsel Organlı :

İnanılır gibi değil!Hamile kadın çift cinsel organlı çıktı Lindsay Hasaj hamile olduğunu öğrenince onun ve eşinin keyfine diyecek yoktu.

Ama çift üreme sistemi olduğunu duyduğunda kulaklarına inanamadı.27 yaşındaki kadın, beş haftalık hamileyken kasıklarındaki bir ağrı nedeniyle doktora gidince, duydukları karşısında şok oldu. Doktorlar, kadının bir milyonda bir görülen bir durum olan çift üreme sistemine sahip olduğunu söylediler.

Geçen Temmuz ayında evlenen çift Lindsay ve Tony, çocuk sahibi olmak için biraz aceleciydiler. Bir ana önce çocuklarını kucaklarına almak isteyen çift, kısa süre sonra güzel haberi aldılar. Çocuğun cinsiyetini doğana kadar bilmek istemiyorlardı, bu nedenle de doktora özel bir durum olmadığı sürece gitmemeye karar verdiler

.Geçtiğimiz Kasın ayında, eşi Arnavutluk'da bir aile ziyaretindeyken, Lindsay'in ağrıları başladı. Eşini meraklandırmak istemeyen kadın, doktora gitti. Düşük tehlikesi olabileceğinden korkuyordu, ama öğrendiği şey onun için daha büyük bir şoktu.

ÇİFT ÜREME SİSTEMİ

Tıbbi olarak bir hastalık sayılan çift üreme sistemine sahip olduğunu öğrendikten sonra bu hamileliğin onun için iki kat daha değerli hale geldiğini söyledi.

HERŞEYİ ÇİFT

Çift vajina yuvası, çift rahim ve iki ayrı yumurtalık sistemi olan kadının, bebeği, bu rahimlerden birinde büyüyor. Doktorlar bu nadir durumun ya çok zor ya da çok kolay bir hamilelik getireceğini söylüyor.İkili üreme sistemine sahip kadınların hamilelik öncesinde, bu sistemlerden birini aldırdığını söyleyen doktorlar, bu anatomiyle doğum nasıl gerçekleşir tam kestiremiyorlar.

Londra Kadın Kliniğî'nden Dr Peter Bowen-Simpkins, Lindsay'ın aslında çok şanslı olduğunu söylüyor. 'İki rahim olması düşük riskini de yarıya indiriyor' diyen doktor, kötü bir yorum da ekliyor.

'Bu anatomiyle doğuruyor olduğu için, bu hamilelik Lindsay'in çocuk sahibi olmak için tek şansı da olabilir' diyor, çünkü iki rahimle hamile kalındığında her ikisinin de normal bir rahme göre çok zayıf kaldığını söylüyor ve bu doğumdan sonra döllenme şansının çok çok düşük olduğunu da belirtiyor.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp