Carrefour Kurban Satışı

Carrefour kurban satışı, kesim ve organizasyonu hakkında detaylı bilgi makalemizde yer almaktadır.

Kurbanlıklarınızı www.carrefour.com.tr 'den sipariş vererek ,CarrefourSA hipermarketlerimizden veya ,CarrefourSA Expres Süpermarketlerimizden zahmetsizce teslim alabilirsiniz.

Bununla beraber İstanbul için Sen-al Market www.carrefourexpres.com 'u tıklayarak ve 444 10 00 Alo CarrefourSA Expres 'i arayarak adresinize teslim kurban siparişi verebilirsiniz.

KURBANLIKLARIMIZIN ÖZELLİKLERİ

3 çeşit kurban kolisi satışımız mevcuttur.

* 1/7 Dana Hisse Koli
* Kurbanlık Kuzu Karkas Kıvırcık
* Kurbanlık Kuzu Karkas Karaman

* 1/7 Dana HisseKoli : 280-320 Kg canlı ağırlığındaki 2 yaşını geçmiş kurbanlık vasfına sahip dananın, kesilip, kemiksiz hale getirilmesinden sonra, 1/7 oranında eşit hisselere ayrılmasıdır.

*İstanbul,Ankara,Bursa,İzmit,Tekirdağ hipermarket ve supermarketlerinde,İzmir,Adapazarı Hipermarketlerinde satılmaktadır

* Kurbanlık Kuzu Karkas Kıvırcık : Kurbanlıklarımız Trakya bölgesinde yetiştirilen Kıvırcık ırkı olup bir yaşını geçmiş, kurban olma vasfına sahip kuzulardır.

*İstanbul,İzmit,Bursa,Tekirdağ hipermarket ve supermarketlerinde, İzmir CarrefourSA'da satılmaktadır.

* Kurbanlık Kuzu Karkas Karaman : Kurbanlıklarımız İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde yetiştirilen Akkaraman ırkı olup bir yaşını geçmiş, kurban olma vasfına sahip kuzulardır.

*İstanbul,İzmit,Bursa,Tekirdağ hipermarket ve supermarketlerinde, İzmir CarrefourSA'da satılmamaktadır.

Kurbanlıklarımızİslami usullere uygun şekilde kesildikten sonra ambalajlanmış olarak özel kolilerinde siparişi verdiğiniz mağazamızda ve seçtiğiniz zaman diliminde sizlere teslim edilecektir.

Kurban Kolisi Bilgileri 1/7 Dana HisseKoli için ;

280-320 Kg canlı ağırlığındaki 2 yaşını geçmiş kurbanlık vasfına sahip dananın, kesilip, kemiksiz hale getirilmesinden sonra, kurban etleri (Karaciğer,Böbrek,Yürek dahil), 1/7 oranında eşit hisselere ayrılarak, 19-22 kg ortalama ağırlıkta özel paket içinde teslim edilecektir.

Kurbanlık Kuzu Karkas Kıvırcık ve Kurbanlık Kuzu Karkas Karaman için ;

Kurban koliniz yaklaşık olarak 19-22 kg (koli darası dahil) ağırlığa sahip olup koli içinde kesilen kurbanınızın; 2 kol, 2 but, 2 kafes, 1 gerdan, muhtelif yağlar ve takım sakatatını bulabilirsiniz.

Kurbanınınızın sakatatlarından karın içi organları, paçaları ve kellesi hariç takım denilen akciğer, yürek, karaciğer bir ambalaj ile hazırladığımız koli içinde yer alacaktır.

VEKALET , DİNİ VECİBELER, HUKUKİ SORUMLULUKLAR, SAĞLIK KONTROLLERİ

Kurbanlarınızın vekaleti internetten sipariş verdikten hemen sonra otomatik olarak alınmış olacak ve kesimi yapan kasaba verilecektir.Mağazalarımız da ise Kasap Reyon şefine vekaletinizi verebilirsiniz Kesim salonunda bulunan müftülük görevlileri, kesim süresince, kesici kasaplarımıza, kurban kesimi için gereken İslami koşulları sağlayacaklardır.

Kesim süresince bir noter görevlisi de bulunacaktır. Görevli veteriner hekimlerimiz kesim öncesi kurbanlıkların canlı muayenesini yaparak kuzuların ve danaların kurbanlık olma efsafına uygunluklarını, kesim sonrası ise karkas ve iç organlarının sağlık muayeneleri yapılacaktır.Kurban derileri ise kesim salonunda hazır bulunan THK kurumu yetkililerine teslim edilecektir ve sizlere gönderilmek üzere makbuzlandırılacaktır.

KURBAN KESİM ORGANİZASYONU

Kurbanlıklarımız bayramın birinci günü noter huzurunda ,ilgili İl Müftülüklerinden din görevlileri eşliğinde, Tarım Bakanlığı izinli olan hijyenik koşulların sağlandığı özel mezbahalarda, veteriner hekimlerin kontrolünde, profesyonel kasaplarca;Istanbul mağazaları için Ettat Et Tesisleri Yıldrım/Bursa adresindeki, diğer mağazalar için Ankara'da Akanlar Et Kombinası F tipi cezaevi yol üzeri Çoğlu Köyü Yenikent/Ankara adresinde kesilecek, soğutma işlemi uygulanacak, parçalanacak, kolilenecek ve internet yoluyla alım yapan siz müşterilerimize teslimatın yapılacağı mağazalara soğutucu donanımlı araçlarla nakledilerek ,mağaza soğuk hava dolaplarımızda saklanıp tarafınızdan teslim alınması için sizleri bekleyecektir.

KURBAN KOLİSİ TESLİMAT BİLGİLERİ

Kurbanlarınızı sadece sipariş verdiğiniz mağazalardan, online alım için internetten siparişi veren (veya vekalet sahibi olarak belirtilen) kişinin kimlik kartı ibrazı ile alabilirsiniz.Önemli Hatırlatma: Teslim alacak kişi: Kurban Online alım için internetten siparişi veren kişi adına veya formda belirtilecek bir başka isim adına "koliyi teslim alacak kişi" olarak farklı olabilir, bu nedenle alım sırasında kimlik gösterilmesi zorunludur.

Yorumlar

 • Nİ*
  4 yıl önce
  İyi günler dileğimle,Bursa Mağazanıza Dana kurban siparişi nasıl verebilirim.
  • Şifalı Bitkilerim
   4 yıl önce
   öncelikle ilginize teşekkür ederiz. fakat uzmanlarımız sitemizde hastalıklar ve tedavileri ile ilgili detaylı bilgi vermektedir. amacımız daha kaliteli hizmet sunmaktır. tekrar teşekkürler.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp