boy uzatma iksirleri

Boy Uzatma İksiri

Boy Uzatma İksiri, Profesör İbrahim Saraçoğlu Tarafından Verilen Bir Boy Uzatma Yöntemi Sizleri Aşağıdaki Makalede Beklemektedir.

Boy Uzatma İksiri

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu 26 Nisan 2011 tarihinde katıldığı ve Dr. Ömer Çelakıl‘ın sunduğu Hayatın Şifreleri programında, “çocuklarda boy uzatmak için balık tüketimi” ve “siyah balık eti” tüketimini anlattı.

Özellikle çocukların boyunun uzaması için balık tüketimi oldukça önemlidir. Çocuklarda boy uzatmak için öncelikli olarak küçük balıkların tüketilmesi önerilir. Bu küçük balıklar arasında barbun, hamsi, çupra, kefal balığıdır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, çocuklarda boy uzaması için özellikle kefal, torik, palamut ve uskumru balığında bulunan siyah balık eti olarak bilinen bölgenin tüketilmesini öneriyor. Bu siyah balık eti, kefal, torik, palamut ve uskumru balığının sırt kısmından kuyruğuna kadar uzanan ve genel olarak pek tercih edilmeyen bölgedir.

Çocuklarınıza haftada 2-3 kez yedirebilirsiniz. Akranlarına göre boyunun kısa olduğunuz çocuklarınızın düzenli tüketmesi durumunda boylarında mucize bir şekilde uzama göreceksiniz.

Bu kür sayesinde 10 yaşına kadar çocuklarda boy uzaması görülmektedir. En ideal tüketim yöntemi 3 gün üst üste uygulanmasıdır.

Kür 6 ay uygulandıktan sonra 1 ay ara verilir ve tekrar 6 ay kadar uygulanmalıdır. Balıklar daha önceden alınarak derin dondurucuda muhafaza edilebilir.

Bu yazı, Bitkisel Diyet sitesi için, saraçoğlu boy uzatma kürü, çocuklarda boy uzatma kürü, boy uzatma kürü, siyah balık eti, boy uzatmak için siyah balık eti hakkında genel bilgi vermek amacı ile yayınlanmıştır. İzinsiz kopyalanması ve kaynak göstermeden başka site ve medya araçlarında kullanılması yasaktır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp