Bitkisel Performans Arttırıcı

Bitkisel Performans ArttırıcıBitkisel Performans Arttırıcı Cinsel Güç Arttırımı Bir Kaç Değişik Şekilde Olabilir.Bunlar Beslenme ve Diyetle Sağlanabildiği Gibi, Egzersiz ve Spor,Nihayetinde Bitkisel ve Modern Tıbbın Sağladığı Cinsel Performans Arttırıcı Ürünler.Bitkisel Performans Arttırıcı

Cinsel Gücü Artıran Bitkiler ve Baharatlar

Tarçın: Hormonları çalıştırır ve cinsel gücü artırır. Bir bardak suya bir kahve kaşığı atılıp çay gibi içilebilir. Sütlü tatlıların üstünde kullanabilirsiniz.

Ay çekirdeği: Cinsel arzuyu artırıyor ama sivilce ve kilolarda da artışa neden oluyor.

Zencefil: Tüm vücudu uyarır ve güç kazandırır.Çok kuvvetli bir cinsel istek arttırıcıdır. Tatlılarda da kullanılabilir.

Yulaf ezmesi: Özellikle kadınlarda cinsel isteksizliği giderir. Hormonları düzenler ve vücut direncini artırır. Her sabah sütlü yulaf ezmesinin içine ceviz, fındık, antep fıstığı koyabilirsiniz.

Üzerlik tohumu: Cinsel gücü artırır, hamileliği kolaylaştırır. Ezilmiş tohum günde 1-2 gr. bala karıştırılarak yenir veya suyla içilebilir.

Kırmızı ve yeşil acı biber, karabiber: Cinsel isteği artıran besinler arasındadırlar.

Sarmısak: Hormonları çalıştırır. Çiğ olarak yenildiğinde daha etkilidir.

Roka: Yeşil sebzeler içinde bu anlamda en değerlisi rokadır. Yalnız balık yanında değil, salatalarda da kullanmalısınız.

Kekik ve nane: Özellikle kadınlarda bütün kadınlık hormonlarının düzenli çalışmasını sağlar ve vücudu güçlendirir.

Hardal, kimyon, kişniş: Bütün hormonları çalıştırır ve sinirleri de kuvvetlendirir.

Vanilya: Cinsel gücü artırır.

Isırgan tohumu: Bir kilo bal ile 100 gr. ısırgan tohumunu karıştırın ve her gün bir kaşık yiyin. Kendinizi enerjik hissedeceksiniz.

Arı sütü, bal ve polen karışımı: Bu karışım hem hücrelerinizi yeniler, hem de yaşınız ilerlese de cinsel gücünüzü yerinde tutar.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp