ben için bitkisel çözüm

Benlere Bitkisel Çözüm :

Benler nasıl geçer sorusuna yüzyıllar boyu yanıt aramış olan insanlar, ben tedavisi amacıyla bazı bitkilerin gerçekten işe yaradığına tecrübeleri neticesinde şahit olmuşlardır. Geçmişin şifa ilmini açığa çıkaran bitkisel tıp uzmanlarından birisi olan Sn. Ahmet Maranki yüzde ve deride oluşan benlerin bitkilerle tedavisi ve doğal kürler ile yok edilebilmesi için bizlere doğal formüller öneriyor. Bu formüllerin neler olduğuna geçmeden evvel yüzde, kollarda, omuzda, dekoltede, karında, boyunda, alında ve ensede kısacası vücudun her yerinde ortaya çıkabilen benler neden oluşur, benler nasıl alınır,benler kendiliğinden çoğalıyor ise ne yapmalı, benler kendiliğinden geçer mi gib merak edilen soruları cevaplayalım.

Unutmayın ki bitkisel tedavisi nasıl yapılabilir sorusunun cevabı yine bitkisel çözüm ve formüllerde…. Ahmet Maranki imzalı bitkisel tedavi formülleri ile yüzdeki yüzdeki, omuzdaki, ciltteki benlere kolay ve ektili bir biçimde kesin çözüm bulabileceksiniz. Benler yüzdeki cilt lekelerinin bir türü olup koyu kahverengi ve siyah görünümleri ile dikkat çekmektedir. Ben lekeleri sadece yüzde ve yanakta çenede değil, omuzda göğüste el ve ayaklarda boyunda ensede karında kısacası vücudun herhangi bir yerinde ortaya çıkabilmektedir.

Kişiden kişiye değişmekle birlikte bir insanda ortalama olarak 10 ile 40 arası ben olmaktadır. Tıbbi dilde ben, nevus veya nevi olarak tabir edilir. Benler aslında çoğu zaman zararsız cilt oluşumlarıdır. Çok nadiren cilt kanserine neden olabilen kötü huylu benler de oluşabilmektedir. Ciltteki benler oval ve yuvarlak biçimlere olup, doğumla çocuklukta veya ergenlikte gelişebilmektedir. Hamilelikte ben oluşumu da sık görülen bir durumdur.

Benler neden oluşur

Benlerin oluşumunun değişik nedenleri vardır:
- Ciltteki pigment hücrelerinin çoğalması
- Kalıtım ve genetik faktörler
- Güneş ışığında aşırı durmak benlerin oluşumuna neden olur.

Benlerin Bitkisel Tedavisi Nasıl Yapılır?
Bir tutam kişniş‘i iyice öğüterek benlerin üzerine uygulayın. Aniden çıkan benlere bitkisel çözüm olan kişniş masajı ile birkaç günde benlerden kurtulmak mümkün. Bir avuç keten tohumunu keten tohumu yağı ile birlikte ezilmiş vaziyette karıştırın. İçerisine de bir tatlı kaşığı bal ekleyin. Benler üzerine bu karışımı sürün ve her gün tekrarlayın. Benlere doğal çözüm olan bu metod, daha çok inatçı kahverengi benleri yok etmek için kullanılmaktadır. Bir baş sarımsağı ezerek ben olan bölgeye sürün ve üzerini bir bandaj ile kapatın. Bu yöntem ben lekesi tedavisi olarak en basit bitkisel tedavi yöntemlerinden birisidir. NOT: uygulayan bazı arkadaşlar cildi kabarttığını tahriş ettiğini söylüyorlar. o nedenle hassas ciltlere sahip olan kişiler doktora danışmadan sarımsak kürünü uygulamasınlar.

Yüzdeki kahverengi ben lekeleri nasıl geçer?
Karahindiba kökü, yüzdeki ben lekeleri ve ben lerden kurtulma için uygulanan en eski ve en iyi doğal bitkisel çözümlerden birisidir. Evde yapılan bu bitkisel benlerden kurtulmanın doğal yolları ile benlerden kurtulmanın yolu pekala mümkün olacaktır. Şimdi yapacağınız leke merhemi için Karahindiba kökü‘ne ihtiyaç duyacaksınız. bu kökü iyice ezerek yoğurda karıştırın ve ben şikayeti olan cilt bölgesine uygulayın. Günde 3 kez uygulanacak karahindiba kökü kürü ile zamanla ben izlerinin aldırılması gibi bir etki oluşturduğunu göreceksiniz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp