Ben Giderici Krem

Ben giderici krem hakkındaki bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

BSA Natural Ozon Kremi

Ozon vücudun en çok ihtiyaç duyduğu ve en önemli besin olan oksijeni ihtiva eder. Ozon, soluduğumuz havanın tersine 2 yerine 3 tane oksijen atomu içeriyor.

Ozonloma teknolojisi sayesinde, zeytinyağının içerisinde hapsedilen ozon, miktarı azalmadan uzun süre kullanılabilir hale geliyor. Ozon, doğadaki en kuvvetli, doğal dezenfektan (mikrop kırıcı) olarak bilinmektedir.

Ozon yağı kremi bu özellikleri ile, cilt yenilenmesi için deri ve hücrelerin aktive edilmesiyle, kırışıkların giderilmesi, kan akışını hızlandırarak ciltteki elastikiyeti artırmaya yardımcı olabilmektedir.

Vücutta bölgesel sıkılaşmaya, portakal kabuğunu andıran selülitlerin ve doğum ve kilo alıp verme sırasında çatlak oluşumlarının giderilmesine yardımcıdır. Ciltte oluşan, sivilce ve güneş lekeleri, saç ve saç derisiproblemleri ve cilt ve tırnaklarda mantar oluşumlarının giderilmesine de yardımcı olur.

Yan Etkileri :

Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.

Yorumlar

 • 6 yıl önce
  yüzdeki beni giderecek bir fmül var mı hocam
  • Şifalı Bitkilerim
   6 yıl önce
   benler deri üzerindeki tümör olarakda adlandırılır. yani serbest radikallerdir, büyüklüğü ve çıktığı yerler değişebilir, amaç ımmunu destekleyerek benleri kontrol altın alıp bunların temizlenmesini sağlamak. tedavi kürü için linki tıklayın lütfen. Bilgi Hattı: 0224 234 56 78

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp