Başta Çıkan Yaralar

Başta Çıkan Yaralar

Başta Çıkan Yaralar hakkında bilgiler.

Vücuttaki yaralar hakkında A'dan Z'ye bilmeniz gerekenler.Yaralar için tedavi edici %100 bitkisel ürünlerimiz hakkında herşey.

Başınızda ki yaraların bir çok nedeni olabilir. Kandan kaynaklanan ciğerden kaynaklanan beyinden kaynaklanan bir çok yara çeşidi bulunmakta. Bundan ötürü ağızdan duyma haplarla ilçalarla yaranızı iyileştirmek uygun olmaz. Öncelikle alanında uzman bir cilt doktoruna gidiniz. Doktorunuz teşisi koyduktan sonra gereken ilaçları kendisi verecektir. Mesela saç kıranda olmuş olabilirsiniz. Sedefte olabilir yada sitrese bağlıda bir yara olabilir. Size tavsiyemiz konu komşudan duyma ilaçları kullanmayınız.


Yorumlar

 • Rov*** Sem****
  6 yıl önce
  salam . mənim oğlumun saçının dibində , göbəyinin içərisingə xəyasının altında kiçik qızartılar var bu yaraların ucları sulanır ,teze çıxan yaralar əvvəlcə şışir sonura ucları qızarır sonura isə az az sulanır həmidə qaşınır bu nə ola bilər dokt
  • Şifalı Bitkilerim
   6 yıl önce
   Egzama, çeşitli nedenlerle ortaya çıkan ve deride kızarıklık, şişme, veziküller, kaşıntı gibi belirtilerle görülen daha çok psikosomatik nedenli deri hastalığı. ürünümüz lintedir inceleyiniz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp