Bacak Dolgunlaştırıcı Krem

Bacak Dolgunlaştırıcı Krem :

Alt bacakları doğuştan zayıf olan bayanlar, bu görüntüden oldukça rahatsızlık duymaktadırlar. Genellikle bacaklarda dizden alt kısmın zayıf olması ve diz yanlarına biriken yağlar çarpık bacak dediğimiz bir görüntüye sebep olmaktadır.

Alt bacakları dolgunlaştırmak adına yağ enjeksiyonu, dolgu maddesi enjeksiyonu ya da calf protezi operasyonları gerçekleştirilebilir. Fakat bunlar çok sağlıklı yöntemler değildir. Özellikle silikon bacak protezi yaptırıp, eskisi gibi özgürce yürüyüp koşamayan, oturup kalkamayan hastalar vardır.

Yağ enjeksiyonu ise geçici bir çözümdür. Bacakta en fazla 2 - 3 ay kaldıktan sonra eriyip gitme olasılığı yüksektir. Bu operasyon da hastanın bacağını dolgunlaştırmaktan çok estetik cerrahın cebini dolgunlaştıran bir yöntemdir.

Touch Me! Basen Sıkılaştırıcı Krem TP 054 ( E vitaminli )

Touch me sıkılastırıcı jel basenleri dogal içeriği ile sıkıkaştırmaya ve görünümü kötü basenlere daha dolgun ve yukarıda bir görünüme kavuşmanıza yardımcıdır. Doğal cilt dengenizi korumanıza ve mükemmel bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Basen Sıkılaştırıcı Krem Kullanımı

Her kullanım anında 1-2 gram yani bir fıstık büyüklüğünde olmak üzere sabah ve akşam bir kere kullanılır.

İçerik :

Demir mineralleri,mentol,sitrik asit,e vitamini takviye edilmiştir.

Yan Etkileri :

Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.

Yorumlar

 • Dam** Kar*****
  7 yıl önce
  Bacaklari kalinlaatirmak icin kullanabilecegim bir urun var mi ? Kalici cozum olur mu?
  • Şifalı Bitkilerim
   7 yıl önce
   İnci kremini kullanabilirsiniz. Kan dolaşımı sağlayarak kasların gelişimini sağlar. detaylar linktedir. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp