Argan Sabunu

Argan Sabunu :

Sadece Fas‘ta yetişen bir ağacın tohumlarından son derece zahmetli bir üretimle elde edilen Argan yağı yüz ve saç bakımı için kullanılıyor. İçeriğinde bulunan E vitamini (zeytinyağından 3 kat fazla), cilt altı yağı ve Steroller gibi çeşitli bileşikler sebebiyle yüksek oranda Antioksidan özelliği de taşıyor.

Argan Yağı cildinizi yumuşatıyor, nemlendiriyor ve kurumaya karşı koruyor. Tüm cilt tiplerinin kullanabildiği bu mucizevi yağın nemlendirici etkisi çok güçlü olduğundan cildin yenilenmesini sağlayarak cildi yaşlanmaya karşı koruyor.

Vitamini ve cilt için gerekli olan, doğal yağ asitlerinin bulunduğu ve vitaminler bakımından zengin bu güzel beyaz sabun, argan yağı ile zenginleştirilmiştir. Soğuk döküm metodu ile yapılan sabunlarımızda daha fazla köpük elde etmek için en iyi kalitede yağları kullanarak size en yüksek faydayı sağlamayı hedefledik.

Portakal çiçeklerinin kokusunu taşıyan neroli yağı, yağlı ve kuru ciltlerde muhteşem sonuçlar vermektedir. Çünkü normalde yağ bezlerinin salgıladığı ve amacı cildi beslemek olan sebumu dengeler. Argan ve Neroli yağı bileşimi hücre oluşumunu hızlandırır ve esnekliğini geliştirir. Katı şampuan olarak da kullanılan bu sabun, kırışık oluşumunu engelleyen etkisiyle ve iyi bir yüz temizleyicisi özelliğiyle müthiş bir kombinasyondur.

Argan yağı: Geniş araştırmalar sonucunda ‘harika yağ‘ olarak tanımlanan bu muhteşem yağ kırışık oluşumunu engelleyen, var olan kırışıklıklar üzerinde de olumlu sonuçlar veren bir etkiye sahiptir. Derinin esnekliğini sağlayan özelliğinin yanında hücre oluşumunu yenileyen yapısıyla da dikkat çekiyor.

E vitamini ve cilt için gerekli olan vitaminler bakımından zengin doğal yağlı asitlerin bolca kullanıldığı bu yağ, cilt için mükemmel bir besleyicidir. Onarıcı ve yeniden yapılandırıcı özelliklerine ilave olarak sinirleri yatıştıran ve ağrılı şişlikleri, kas gerginliklerini azaltan özelliklere sahiptir. Harika yağ denmesinin sebebi pek de göz ardı edilir gibi değil.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp