Ağda Sonrası Sivilceler

Ağda Sonrası Sivilceler : Kadınlarda regl döneminde hormonal bozukluklardan sonra çıkan sivilceler ağda sonrasında da çıkabiliyor.Ağda sonrası sivilceler hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır.

Çam sakızı ve sir ağda yapanlar ve yaptıranlar iyi bilir, ağdadan sonra vücudumuzda birtakım kızarıklıklar oluşur hatta daha hassas cilde sahip olanlarda ufak tefek morluklara neden olur. Ağda nasıl yapılır konusunda sorununuz olmadığını varsayarak,Bu durumda canımız yanar. Ağda sonrası vücut bakımı için sizlere bir formül vermek istiyorum. Bu formülü uygulayarak cildinizin ağda sonrası bakımını sağlayabilirsiniz. 1 yemek kaşığı aloe vera jelini, 5 damla saf lavanta yağıyla karıştırarak ağdadan sonra tahriş olmuş cildinize sürün. Bu karışım sayesinde bacaklarınızda oluşan kızarıklıklardan kurtulup cildinizi rahatlatabilirsiniz.

Ayrıca eczanelerden kolayca bulabileceğiniz, MEDİTECH ARNİCA KREM(75 GR) de kullanabilirsiniz.
Arnica Montana Flower geçmiş ve geleceği olan şifalı bir bitkidir. Kuzey-Orta Sibirya, Avrupa ve Batı Ameri¬kada yetişir. “Leopards Bane” ve “Mountain Daisy” isimleriyle de bilinir. Yüzyıllar¬dır ev yapımı kremlerin en çok kullanılan bitkisidir. Halk arasında Yara Otu ismiyle de anılır.

Kullanım Şekli :

Günde 3 kez, sorunlu bölgeye kalın bir tabaka halinde sürülür ve masaj yapılarak cilde yedirilir. Yüz bölgesinde de rahatlıkla kullanılabilir. Göze temasından kaçınılmalıdır.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp