Acı Cehre Meyvesi Nerede Satılır

Acı Cehre Meyvesi Nerede Satılır


Acı Cehre Meyvesi Nerede Satılır Şifa Market Olarak Doğal ve Orjinal Ambalajlarıyla Bitkisel Ürün Satış Yapmaktayız


Acı cehre meyvesi nerede satılır. Acı cehre meyvesi internet üzerinden satış yapan internet sitelerinde satılmaktadır. Bu ürünleri satın alırken orjinal ve doğal olmasına dikkat etmek gerekir. Şifa market olarak doğal bitkisel ürünleri orjinal ambalajlarda tüketiciye sunarak hizmet etmekteyiz. Acı çehre ile ilgili açıklamalar makalemizde yer almaktadır.


Acı Cehre Meyvesi Nerede Satılır

Acı Cehre A-C4 ile sağlıklı zayıflayın
Bu ürün İsrail'de alternatif tıp ile uğraşan dünyaca ünlü profesörlerin tek ve en özel zayıflama, aynı zamanda kolesterol, idrar söktürücü, prostat önleyici, gaz giderici olarak kullandığı mucize bitkidir.

Bu mucize bitki kullanılmaya başlandığı ilk gün yaklaşık 4 kilo zayıflatarak en az 2 beden fark ettirir 1 aylık kullanımda yaklaşık 8 kilo zayıflatır.

Kullanımı

İlk gün, tok karnına 3-4 adet çiğnendikten sonra üzerine su veya çay içilerek yutulur. Sonraki günlerde, birer adet alınarak 30 gün boyunca kullanımına devam edilir.

Günde en fazla 5 adet kullanılmalıdır.

Etkileri


Bu bitki şuan piyasada var olan ve kullanılan tüm zayıflama bitki ve ürünlerinden farklı olarak çok daha etkili olmasının yanı sıra, herhangi bir yan tesiri yoktur. Kullanımdan sonraki 1-3 saat içinde etkisini göstermektedir. Etkisi 2 saat kadar devam eder (mushil etkisi). Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolestolu tamamiyle dengeleyip idrar söktürücü özelliği ile de prostat ve böbrek rahatsızlıklarına çok iyi gelmektedir. Bu mucize bitki kullanılmaya başlandıgı ilk gün yaklaşık 4 kilo zayıflatarak en az 2 beden fark ettirir.

Gaz giderici özelliğiyle de karın bölgesindeki şişkinliği tamimiyle gidermektedir.

Bu ürünün kapsül halinde veya diğer yardımcı bitkilerle kullanılmamasındaki amaç taklit edilmemesi ve diğer ürünlerden ayırt edilebilmesi amacını gütmektedir.

Ürün tamamen dalından toplanıldığı gibi olup hijyenik ortamda ve usulüne uygun şekilde kullanıma hazırlanmıştır.

Bir kutu ürün 2 aylık kullanım içindir

Acı Cehre Bitkisi Nedir?

Yöresel Adı

Geyikdikeni, Gövem eriği, Ateş tacı, Barut ağacı, Cehri, Ala cehri, Acı cehre (Van), Cumurd, it cumurdu, Mürdeşe

Latince Adı

Rhammus catharticus

Özellikleri
3-6 m boylanabilen, saplı, damarlı, parlak yeşil, yüreksi yapraklarını döken, dikenli bir çalı ya da ağaççıktır. Mayıs haziran aylarında sarı-yeşil küçük çiçekler açar. Yeşil meyveleri olgunlaşınca, buruşuk, mor-siyah arası bir renk alır ve önce insana tatlımsı gibi gelen, ardından acılaşan buruk bir lezzeti vardır.

Yetiştiği Yerler
Avrupa, ülkemizde Karadeniz

Kullanım Yerleri
Tohumları, meyveleri, gövde ve dal kabukları

Kullanım Yeri ve Şekli

Üretimi sonbaharda tohumla, yazın daldırmayla yapılır. Tohumlar sonbaharda olgunlaşır olgunlaşmaz soğuk seralara ekilir. Filizlenip elle tutulacak hale gelince saksılara alınarak sıcak seraya geçirilir. -1 5 dereceye kadar soğuğa dayanabillr Güneşli ya da yarı gölge, nemli ve zengin toprakları sever.
Park ve bahçelerde süs ve çit bitkisi olarak yetiştirilir.
Eylül-ekimde olgunlaşan 5-8 cm çapındaki meyveler toplanır, sıkılarak elde edilen öz, şekerle karıştırılıp şurup yapılır ya da meyveler kurutulup, toz haIine getirilerek sulandırılıp içilir.* Bileşiminde sabit yağ, fiavon türevleri ve antrasen bulunur.
Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. ÖzelIikle ishal yapmasıyla ünlüdür; bunu için ağacın gövde ve dal kabuklarıyla meyvol kullanılır.
Dövülmüş yaprakları kanamalı yaralara uygulanırsa kanama azalır; siğillere uygulanırsa siğil ortadan kalkar. Siğil ve kaşınma için meyvesinin suyu da sürülehılir.
Ak dikenin modern tıpta da yeri vardır.* Son yapılan araştırmalarda ak diken meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.
Ağacın kabuğundan sarı boyar madde elde edilir ve bu renk, kağıtları, harıtaları boyamada kullanılır.

Uyarı
Bütün organlarıyla toksik (zehirli) bir ağaççıktır, fazla alınması karın ağrısı yapar! Örneğin, meyvesi yenecekse 10 adedi geçmemelidir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp