Balık Burcunun Anlaştığı Ve Anlaşamadığı Burçlar

Balık Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Balık Burcunun Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar Hakkında BilgilerBalık burcu insanı su elementi olduğu için derinduygulara sahiptir.Duygularıyla hareket etmeyi sever eğer karşısındaki insanda bu özellikleri taşıyorsa veya karşılayabiliyorsa iyi bir çift ortaya çıkabilir.Balık burcunun anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar.


Arası Çok İyi:
Yengeç, Akrep

İyi: Oğlak, Kova, Koç, Boğa

Kötü:
İkizler, Başak, Yay

Ne İyi Ne Kötü:
Aslan. Terazi

Balık ve Yengeç Burcu Neden Çok İyi Anlaşır ?

Bu ilişki cennetten çıkma bir beraberlik olacaktır. İkinizde su elementi olduğunuz için derin duygulara sahipsiniz. Birbirinizin duygularına hassasiyet gösterir, incitmemek için özen gösterirsiniz.

Balık ve Akrep Burcu Neden Çok İyi Anlaşır ?

Akrep sevgilinize sıkı sarılın, o sizin öteki yarınızdır! Akrep burcu da Balık burcu gibi derin duygulara sahiptir. İki burçta sezgileri ile hareket ederler. Akrep sizin 9. evinizi yani derin düşünceler evinizi yönetir.


Balık ve İkizler Burcu Neden Anlaşamaz ?


Siz su elementisiniz, İkizler ise hava. Bu ikisinin karışımı canlı bir ilişki yaracaktır ama önce aşkınızı bitirmeyecek bazı konuları halletmeniz gerekiyor. Bu çift Astrolojik olarak klasik anlamda uyumlu sayılmaz.


Balık ve Başak Burcu Neden Anlaşamaz ?


Başak ile Balık arasında altı ay fark, yani aralarında 180º zıt açı vardır. Bu konumdaki zıt burçlar ya birbirlerini tamamlayarak harika bir çift olurlar ya da hiç geçinemezler.

Balık ve Yay Burcu Neden Anlaşamaz ?

Yay çok açık sözlü, Balık ise kırılgan ve diplomatik olduğu için bu ilişki özellikle iletişim bakımından zor olacaktır. Yay burcu patavatsızlığının yanı sıra umursamaz, ilgisiz ve bazen de bilerek kırıcı olabilir.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp