Balık Burcu Ve İkizler Burcunun Uyumu

Balık Burcu ve İkizler Burcunun Uyumu

Balık Burcu ve İkizler Burcunun Uyumu Hakkında Açıklamalar

İkizler ve Balik birçok yönden zittir, fakat zit kutuplar her zaman birbirini çeker. Bu iliskinin bir çok inis ve çikisi olacaktir, sonuç ise size baglidir. Balik derinden sever ve baglanir, siz ise fazla derine inmeden iliskinizi yasarsiniz. Sizin kalbiniz kafanizin içindedir o ise ask söz konusu oldugu zaman sadece kalbi ile hareket eder.

Balık Burcu ve İkizler Burcunun Uyumu Hakkında Açıklamalar

İkizler ve Balik birçok yönden zittir, fakat zit kutuplar her zaman birbirini çeker. Bu iliskinin bir çok inis ve çikisi olacaktir, sonuç ise size baglidir. Balik derinden sever ve baglanir, siz ise fazla derine inmeden iliskinizi yasarsiniz. Bu, ruhen ve bedenen sevilmek, hem de anlasilmak isteyen Baligi tatmin etmeyecektir. Balik hayatinin askini ararken siz bu olasiligi düsünecek kadar bile ayni iliskide kalamazsiniz.

Sizin kalbiniz kafanizin içindedir o ise ask söz konusu oldugu zaman sadece kalbi ile hareket eder. Duygusal, hassas Balik sizi hayal bile edemeyeceginiz duygu derinliklerine götürüp tatmadiginiz duygulari tattiracaktir. Balik için seks kutsal bir ayin gibidir, mumlar, çiçekler, kokularla dolu, iki bedenden çok iki ruhun bir araya gelisidir.

Yataktaki deneyiminizin unutulmaz olmasi içinde çok yavas hareket edecektir. Balik insaninin kendi dünyasi da dolu oldugu için sizin sürekli disarida mesgul olmanizdan rahatsiz olmayacaktir. Arada bir ayri olmanizin askinizi alevlendirdigini düsünür. Balik kendi fantezileri ile dolu bir rüya aleminde yasar ve zaman zaman yalniz kalip meditasyon yapmaya, düsünmeye ihtiyaç duyar. Ikinizde mesgul insanlar oldugunuzdan birbirinize uygunsunuzdur.

Siz hava , Balik ise su elementi oldugu içinde uyumlusunuz. duygusal kapasiteniz onu gerçekten sevmeye yeterli ise ve ondan faydalanmaya kalkmayacaksaniz Baligin pesini birakmayin. Aksi takdirde dönmemek üzere uzaklara yüzecektir. Onun arkasindan karsiliksiz askini ve evrende az bulunan Neptün 'sü isiltisini özleyeceksiniz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp