Sonuçları Görmeye Başlayın

Sonuçları Görmeye Başlayın :

Bu yöntemlerin uygulayabildiğiniz kadar çoğunu uyguiadıkça, çalışmalarınızın meyvesini almaya başlayacaksınız. Vazgeçmeye hazır olduğunuz şeyler, kendi zamanları içinde hayatınız dan kaybolup gidecektir. istediğiniz olaylar ve şeyler, hiç ummadığınız bir şekilde hayatınızda belirecektir. Aklınızdan bile geçmeyen, ekstra ödüller de kazanacaksınız! Birkaç aylık zihinsel çalışmadan sonra, gittikçe daha genç bir görünüşe kavuştuğumun farkına vardım. Bugün on yıl önceki görünüşümden, on yıl daha genç gösteriyorum! Yaptığım, kim ve ne olduğunu sev. Kendinizle ve hayatla dalga geçin. Hiçbir şey sizi rahatsız edemez. Nasılolsa her şey geçici. Bir başka hayatınızda başka türlü yapacaksınız nasıl olsa. .

O zaman neden şimdi bir başka türlü yapmayasınız? .

Norman Cousins'ın kitaplarından birini okuyabilirsiniz. O ölümcül hastalığını kahkahayla yendi. Ama hastalığınıyaratan düşünce kalıplarını değiştirmediği için bir başka hastalık yarattı. Bu hastalığını da yine gülerek altetti! iyileşmeye doğru giden o kadar çok yol var ki. Hepsini deneyin ve size en uygun gelenlerini kullanmaya karar verin. Geceleri yatağa gittiğinizde, gözlerinizi kapayın ve hayatınızdaki tüm güzellikler için şükredin. Hayatınıza daha da güzellikler gelecektir. .

Gece geç saatteki haberleri dinlemeyin ve televizyon da seyretmeyin lütfen. Haberler, felaket listelerinden başka bir şey değil. Ve bunu uyku bilincinize götürmek istemezsiniz, değil mi? Arınmanın çoğu uykuda yapılıyor, neyin üzerinde çalışıyorsanız o konuda rüyalarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Genellikle sabah yanıtını almış olacaksınız. .

Huzur içinde uykuya dalın. Hayatın sizin yanınızda olduğuna, sizin için en iyi, en doyumlu olanı getireceğine güvenin.Yaptığınız şeyi kendiniz için bir yük, bir görev haline getirmeye gerek yok. Eğlenceli olabilir. Oyun olabilir. Zevkli olabilir. Size bağlı! Affetmek ve kırgınlıklardan vazgeçme çalışmaları yapmak bile eğlenceli olabilir, eğer isterseniz. Affetmekte zorluk çektiğiniz kişi ya da olay hakkında minik şarkılar uydurun. Bu küçük nakaratları söylerken, her şeyi daha hafife alarak yaklaştığınızı göreceksiniz. Hastalarımla özel çalışmalarımda kahkahayı mümkün olduğunca çabuk devreye sokarım. Sorun hakkında ne kadar çabuk gülebilirsek, her şey o kadar çabuk kolaylaşıyor. .

Sorunlarınızı Neil Simon'un bir oyununda sahnede seyretseniz kahkahadan kırılırdınız. Trajedi ve komedi aynı şeydir. Bakış açınıza bağlı! «Oh, biz ölümlüler ne budalayız.»Transformasyonal değişiminizi zevkli ve eğlenceli hale getirmek için elinizden geleni yapın. Eğlenin! .

Hayatın sonsuzluğunda, bulunduğum noktada herşey mükemmel, bütün ve tam. Ben kendimi destekledikçe, hayat beni destekliyor. Yasanın her yerde ve hayatımın her alanında işlediğinin kanıtlarını görüyorum. Öğrendiklerimi zevkle ve sevinçle uyguluyorum. Günüm şükranla ve sevinçle başlıyor. Hayatımda her şeyin iyi olduğunu bilerek günün serüvenlerini coşkuyla bekliyorum. Kim olduğumu ve yaptığım her şeyi seviyorum. Ben, hayatın yaşayan, seven, sevinçli ifadesiyim. Dünyamda her şey iyi ve güzel. .

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp