İbrahim Saraçoğlu Kudret Narı

İbrahim Saraçoğlu Kudret Narı :
Sindirim sistemi hastalıkları için (ülser, gastrit, hemoroid, kolit) çok etkili olmaktadır. Haricen de açık yaralarda, yanık, egzama ve sedef gibi hastalıklar için merhem olarak kullanılmaktadır.

Zeytinyağı ile mantarlı egzamayı tedavi etmek için merhem olarak kullanılmaktadır. Ülserli hastaların tedavisinde ballı kudret narı karışımları da kullanılır.


KUDRET NARI YAĞININ YAPILIŞI:
1 adet olgunlaşmış kudret narı, küçük parçalar halinde doğranarak yarım litrelik bir şişeye koyulur.Üstüne de zeytinyağı doldurularak şişe güneşte bırakılır. Bir kaç hafta içinde kudret narları yumuşayıp pelte haline gelir. Bundan sonra kullanıma hazırdır.


KUDRET NARI YAĞININ FAYDALARI

Kudret narıyla hazırlanan, yukarıda tarifi verilmiş olan, kudret narı yağı, mayasılda, egzamada ve ciltteki yaralarda çok yararlıdır.

Bu yağ sabah ve akşam doğrudan yaranın üstüne sürüldüğünde, bir kaç gün içinde yara iyileşir. Mide ülserine karşı kullanılır. Ayrıca haricen yara, yanık, kesik ve egzamada güvenle kullanılabilir.

KULLANILIŞI: Yağ kötü kokulu ve mide bulandırıcı bir tadı olduğundan sadece, kesme şeker üzerine 3 - 4 damla damlatılarak mide ülserine karşı kullanılır.

Yorumlar

 • NAC*** DAL***
  7 yıl önce
  Hocam kudret nari kremminin yatak yaralarina iyi geldiğini duydum. 2 yildir felcli ve yatak yaralari olan hastamiz var. Yaraları ciddi büyüklükte. Kudret nari kremi sizce iyi gelir mi?
  • Şifalı Bitkilerim
   7 yıl önce
   Aynısafa Merhemi, Antibakteriyel ve iltihap gidermede yardımcıdır. Lokal deri problemlerinde,uçuklarda, yaralarda, yanıklarda, sivilcelerde, pişiklerde, çıbanlarda, ayak mantarlarında, varislerde, yatalak hastaların yaralarında, fistürlerde, ameliyat sonrası yaraların hızlı iyileşmesinde, göğüs ve karın çatlaklarında, romatizma, sırt ve boyun ağrılarında, donuk kabarcıklarda, egzama ve sedef hastalarında kullanılır. Ayrıca cilt sıkıştırıcı ve cilt büzüştürücü etkisi vardır bilgi hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
 • 7 yıl önce
  Merhaba Benin 1 yaşında kızım var emiy halen mide rahatsızlığım var kudret narı kullanabilir miyim
  • Şifalı Bitkilerim
   7 yıl önce
   hamile ve emziren bayanlara birşey öneremiyoruz doktor kontrolunde olması gerekiyor. bilgi hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
 • Cem*** Ipe***
  6 yıl önce
  Merhaba hocam benim annemin kronik gastiriti var migdesinde helikobakter pli +2 var ayrica intestinal metaplazı+1 var kudret nari kullanmamiz uygunmudur acaba. Tesekur ederim .
  • Şifalı Bitkilerim
   6 yıl önce
   Evet kullanabilirsiniz uygundur hatta ben size bir set önereyim birde destekleyici ürün vereyim daha etkili olur sizin için.. Başarısı bilimsel verilere dayanır. son zamanlarda yapılan araştırmalarda,mucizevi bir şekilde destek olduğu uzmanlarcada gözlemlenmiştir. Mide bulunan helikobakter tedavisi için önerdiğimiz ürünler bunlardır incelemek için linki tıklayınız ... Bilgi Hattı : (0224) 2-3-4-5-6-7-8

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp