Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Kova Burcu Erkeğinin Hoşlandığı Kadın Tipleri

Kova burcu evlilik öncesi flört dönemi olsun,evlilik sonrası eş dönemi olsun,partnerinden çeşitli beklentileri olur.Bu beklentileri ve kova erkeğini etkilemenin yolları hakkında bilgiler içeren makalemizi aşağıdan okuyabilirsiniz.

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kova burcu iyimserlerin burcudur. Kova burçlu, herşeyi evrensel açıdan görü Kişiselden çok evrensel sevgi duyarlar. Okul, hastane, bilimdalı gibi konulara, bir kişiye olduğundan daha fazla sevgi duyabilirler. Ama aşık olunca da, neşeli uysallığı ile sevdiğini hoşnut etmek için elinden geleni yapar.

Kendine ve başkalarına saygı duyar ve başkalarının da duymasını ister. Gereksiz yere tartışmamak ve haksızlık yapmamak açısından ona güvenilebilir. Aşklarından çok dostlukları güçlüdür. Akıllı bir eş ona duygusal yönden değil de, sosyal ve entellektüel açıdan yaklaşmalıdır. Kocasının sevgisini evine ve ailesine değil de başka şeylere yönelttiğini gören kadın rahatsız olmamalıdır. Çünkü Kova burcu erkeğinin en tipik yanı insancıl olmasıdır.

Kova burcu erkekleri asla memur olamazlar, emir altında çalışmak kişiliklerini ezer. Evde de evin beyi reis konumundadır. Bağımsızlık ve özgürlük onların özelliğidir. Onlar geçmişle övündükleri kadar ileriye ve yeniliklere de yöneliktirler; değişiklik ve geziden hoşlanırlar. Küçük şeyler ve küçük sorunlardan hoşlanmazlar. Küçüklükler ve ayrıntı onları sıkar. Paraya değer vermezler, para onlara hükmedemez, onlar paranın efendisidirler. Onlar için para amaç değil araçtır. Evde eşlerine değer verirler. Aile, onlar için kutsal bir birliktir. Yuvaları ve çocukları onlar için çok değerlidir. Bu nedenle eşlerinin aileye bağlı ve geleneklere değer veren kimseler olmasını isterler. Değerinin her zaman takdir edilmesini ister; kırıldıkları zaman çok sarsılırlar. Büyük düşünceler ve büyü ideallerle ilgilendikleri için, basit görüş ve küçük davranışlara değer vermezler. Hep hareket etmek, gezmek dünyayı tanımak ve yeni şeyler öğrenmek isterler. Giyiniş ve gösterişe değer vermezler. Kimseyi kırmak ve kimsenin aleyhine çalışmak istemezler.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp