Kova Burcu Bu Hafta

Kova Burcu Bu Hafta

Bu Hafta Kova Burçları Neler Yaşayacak

Bu hafta kova burcunu hayatında ne gibi değişimler yaşanacak; iş,aşk,sağlık durumunda ne gibi olaylar gelişecek.Bu konu hakkında detaylı bilgiler içeren makalemize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hareketli bir haftaya giriyorsunuz. İlginç davetler alabileceğiniz gibi yepyeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizin yükseldiği bir döneme giriyorsunuz. Ancak beklentileriniz de giderek artıyor. Hırslı ve sert bir tavır içine girmeniz mümkün. Fakat yükselen enerjinizle birlikte artan isteklerinizi mantığınızla denetlemeniz mümkün olacak. Fakat hafta ortasına doğru karşılaşacağınız olaylar enerjinizi ve isteklerinizi harekete geçirecek. Hırslı ve sert bir tavır içine girmeseniz iyi olur.

Kıskançlıklar, öfke ve sorunları büyütmekten kaçınmanız gerekiyor. Aslında arkadaşlarınız ve sevdikleriniz sizi destekleyecek. Böylece duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Bu arada seyahatler ve spor yapmak ve enerji fazlanızı boşaltacak faaliyetlerde bulunmak sizi rahatlatacak. Bu arada çok hoş teklifler alabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için ortaya koyduğunuz gayretin ödülleri ile karşılaşmanız mümkün. Özellikle sabırlı ve tedbirli davranmayı başaranlar önemli kişilerin takdirini kazanacak ve isteklerini gerçekleştirmeyi başaracaklar. Yabancılarla ilişkileriniz sizi rahatsız etse bile olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşacaksınız.

Detaylara kendinizi kaptırmayın ve dikkatinizi yapmak istediğiniz hedeflerinize odaklayın. Hem sevdikleriniz, hem de önemli kişilerin desteğini alacaksınız. Hafta sonuna doğru duygularınız değişebilir. Bu arada kıskanç kişilerin dikkatini çekecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterin.

Bu hafta sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. İsteklerinizi ortaya koyarken aceleci davranmayın. Hem özgür olmak ve heyecan verici maceralar yaşamak istiyorsunuz, hem de tedbirli ve gelenekçi bir tavır sergiliyorsunuz. Bu arada hem ilişkilere, hem de dünyaya bakış açınızı değiştirecek olaylar ile karşılaşabilirsiniz.

SENDE YORUM YAP!

Whatsapp